הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "ילדים יכולים להסתכל על הפועל ת"א וללמוד

"ילדים יכולים להסתכל על הפועל ת"א וללמוד

ים מדר במסיבת העיתונאים של הפועל "SP מצר" ת"א: "הצלחה אישית קשורה בהצלחה קבוצתית. רוצים להיות ראויים לייצג את המועדון". רמי כהן: "היעדים שלנו העונה הם קודם כל לשרוד את העונה כלכלית"

04/11/2020

הפועל "SP מצר" ת"א ערכה היום (רביעי) מסיבת עיתונאים וירטואלית לרגל פתיחת עונת המשחקים 2020-2021 בליגת ווינר סל, בהשתתפות הקפטן ים מדר, המאמן יאניס קאסטריטיס והיו"ר רמי כהן.

"הנה אנחנו פותחים עוד עונה, שהיא מוזרה במיוחד", אמר כהן, "העונה הזו היא המשך ישיר של כל מה שנשמע לא הגיוני לפני שנה: בידודים, בלי קהל, המצב הכלכלי וכו'. עדיין אנחנו כאן, כמו תמיד בהפועל, לנסות לעשות את המקסימום עבור הקהל הגדול שלנו, גם אם הוא לא נמצא איתנו כאן. נעשה את המקסימום ונקווה שהדברים ישתנו וישתפר במהרה".

"התחלנו את העונה במוקדמות ליגת האלופות ובליגה הבלקנית", הוסיף קאסטריטיס, "יש לנו הרגשה שעכשיו האקשן האמיתי מתחיל ואנחנו מאוד מתרגשים לקראתו. יש לנו עוד משחק גביע מחר, זה מפעל חשוב מאוד עבורנו ונרצה לעשות את המיטב. ביום ראשון יש לנו משחק רשמי ראשון בליגה נגד גלבוע. נעשה הכל כדי להיות מוכנים. זה קצת מתסכל שאנחנו צריכים להתמודד עם פציעות כמו של טאליב זאנה וג'ון דיבלר, אבל אנחנו מקווים להיות מוכנים למחר. אני רוצה לאחל בריאות לכולנו ולכל הקבוצות האחרות. לאוהדים שלנו אני רוצה לומר שאנחנו מחכים לראות את האולם שלנו מלא במהרה".

"אני אדבר בשם השחקנים, הגעתי בסוף אוגוסט לתחילת האימונים, היה לנו את המשחק באירופה, זה לא יצא כמו שתיכננו אבל חזרנו לעבוד קשה כדי להיות מוכנים לאתגרים הבאים", אמר מדר, "אנחנו רוצים להיות ראויים לייצג את הפועל ת"א ולהיות מוכנים לכל משימה שתהיה בדרך".

כהן על הסקת המסקנות מהעונות האחרונות: "הגענו פעם אחת לפיינל פור של הליגה ושלוש פעמים לפיינל פור הגביע ובאף אחת מהן לא הגענו לגמר. השנה הזו היעדים הם לא בהכרח רק שם, זו שנה מיוחדת. ברור שאנחנו רוצים להצליח כמה שיותר, אבל היעדים שלנו, ואני חושב שזה רלוונטי לכל הקבוצות, הם קודם כל לשרוד. אף אחד לא יודע מה יהיה מחר. אני מקווה שאנחנו מתחילים את הליגה והיא לא תעצור, כמו שקורה כבר במדינות אחרות. השנה הזו היא אחרת, אנחנו צריכים להיות כאן גם אחרי שהקורונה תלך מאיתנו. צריכים להיות שקולים ומחושבים ולשרוד את התקופה הזו. לפעמים היינו מהירים מדי להחליט ולא מספיק סבלניים, אנחנו מנסים לעשות את הדברים נכון כעת ולשמור על המשכיות. אנחנו רוצים לבנות פה משהו יציב. אנחנו רוצים כמה שיותר להצליח, אבל זו לא המטרה היחידה העונה".

המאמן על סגנון הקבוצה שהוא רוצה ליישם: "ה-DNA שאנחנו חולמים עליו ורוצים לראות על המגרש הוא מה שהראינו בסוף העונה שעברה. זה לא שונה מה-DNA של הקבוצה. שתי המילים שמיד קופצות לי לראש הן 'רוח לחימה'. אנחנו רוצים להילחם ולהוכיח שאנחנו רוצים לנצח בכל פוזשן. זה מה שאנחנו רוצים לראות מהשחקנים שלנו, שיהיו מוכנים להילחם בשני צידי המגרש".

מדר על ההכנות האישיות לדראפט: "הצלחה אישית קשורה בהצלחה קבוצתית, אני מאוד מאמין בלהתרכז בסיטואציה שיש לי עכשיו. ההצלחה של הפועל ת"א יכולה להוביל להצלחה האישית שלי. אני עובד הכי קשה וחושב שאני ראוי להגיע למקומות שאני רוצה. ילדים יכולים להסתכל על הפועל ת"א וללמוד איך היא לוקחת שחקן, נותנת לו במה ואת כל המעטפת שצריך כדי להגשים את החלומות שלו. המטרה העיקרית שלי כרגע זה להצליח עם הפועל ת"א".

קאסטריטיס על הנקודות שהקבוצה צריכה לשפר כדי לעשות קפיצת מדרגה: "זה קריטי עבור כל קבוצה למצוא את הכימיה שלה במהרה. העבודה שלנו והמטרה העיקרית כרגע היא לחבר את כולם יחד באותו דף. ברגע שזה יקרה, וכמובן שזה לוקח זמן בקבוצה חדשה כמו שלנו, הדברים יהיו קלים יותר עבור כולם. כרגע אנחנו עובדים קשה ועבורי מה שחשוב הוא איך נתמודד עם הרגעים הקשים שיהיו במהלך העונה. מנקודת המבט שלי, אני מאוד אופטימי".

כהן על כספי רשת הביטחון: "אי אפשר להפריז בחשיבות של זה. צריך לזכור שממרץ, פרט לתשלומים מהמנהלת, אנחנו כמעט ללא כספים. כולל מערכות נוער, ספונסרים וכרטיסים ומנויים. מדברים על רשת הביטחון כבר המון חודשים, כולם בבעיה מאוד חמורה עם זה אבל אני יודע לדבר רק על הפועל ת"א. בעיצומה של התקופה עשינו שינוי מבני וניהולי, העברנו את ההחלטות לאנשי מקצוע. אני לא יודע איך מסתדרים בקבוצות האחרות, אנחנו בעזרת אנשים טובים מחזיקים מעמד. לאורך זמן זה לא יכול להחזיק מעמד ואני מדבר גם על הקבוצות הכי גדולות ועשירות שיש. אני מקווה שבמהלך החודש זה יסתדר".

"עושים הכל כדי לשמור על הבריאות של השחקנים"

"עושים הכל כדי לשמור על הבריאות של השחקנים"

24/09/2021
"אני אוהב את הקבוצה שלנו ואת הרוח של השחקנים"

"אני אוהב את הקבוצה שלנו ואת הרוח של השחקנים"

19/09/2021
הערב: הפועל ברבע גמר גביע ווינר

הערב: הפועל ברבע גמר גביע ווינר

19/09/2021