הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "צריך להיות הוגנים עם אלה שמשחקים"

"צריך להיות הוגנים עם אלה שמשחקים"

כשהיא חסרה את טאליב זאנה ואיבדה את ג'יי פי טוקוטו שנפצע אף הוא, הפועל נשארה צמודה שלושה רבעים אבל לא הצליחה לחזור מב"ש עם ניצחון. בחמישי - ראשל"צ מגיעה לאולמנו הביתי.

06/12/2020

לא כך רצינו לחזור מפגרת הנבחרות, ואם במחצית הראשונה וברבע השלישי המשחק הלך צמוד, ברבע האחרון הפועל הפסידה 26:17. כשהיא סובלת מפציעות של ג'יי פי טוקוטו וחיסרון בצבע. בסופו של דבר, זה נגמר ב-75:88 למקומיים, כשכבר בחמישי האדומים ינסו לחזור למסלול הניצחונות כשנארח את מכבי ראשל"צ.

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: טימור 18 (5-8 לשתיים, 2-6 לשלוש,5 אסיסטים), יורק 14 (4-10 לשלוש, 4 אסיסטים, 3 חטיפות), מור 12 (4-11 מהשדה, 6 ריבאונדים), אפשואו (14 ריבאונדים) ומדר (3-11 מהשדה, 4 אסיסטים, 4 איבודים) 10 כ"א, טוקוטו וקופרברג 4 כ"א, אדם 3.

יונתן מור אמר במסיבת העיתונאים בתום המשחק: "אנחנו מנסים תוך כדי תנועה לשלב את החבר'ה החדשים, וזה מצטרף לעובדה שאנחנו משחקים בהרכבים לא טריוויאלים עם אנשים שצריכים לזוז עמדות. אנחנו מנסים להתאים את עצמנו תוך כדי משחק ולפעמים אנחנו נראים מבולגנים ולא מתואמים וזה קשה במצב הזה כשיש הרבה פצועים. מגיע קרדיט לב"ש שנמצאת בכושר מצוין, ואם בחצי הראשון הצלחנו למנוע מהם לרוץ במחצית השניה לא הצלחנו לבצע את זה כמו שצריך ולכן הפסדנו".
 

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס הוסיף: "יש הרבה דברים שלא עובדים בקבוצה, אבל המשחק הזה שונה מאחרים, גם כי הפגרה לא עברה עלינו בצורה קלה עם פציעות וים ששיחק בנבחרת. התאמנו עם שבעה-שמונה שחקנים והיינו צריכים לשלב את גייב וג'יי פי שהגיעו לא מזמן. זה לא קל לשחק בלי שני זרים ובלי סנטר, אבל החבר'ה נלחמו וניסו להישאר במשחק. אנחנו מרגישים רע אבל עלינו להמשיך להתאמן חזק כי אין קסמים בכדורסל, וזו הדרך שתוביל אותנו למקום טוב יותר. התעייפנו ברבע האחרון ולא הוצאנו לפועל את תכנית המשחק שלנו, כך שב"ש הצליחה לרוץ. גם ההחטאות מקו העונשין קשורות בוודאות לעייפות של השחקנים. אנחנו בחיסרון של שחקנים וצריך להיות הוגנים עם אלה שכן משחקים. אני מקווה שבאימון הבא יהיו לנו יותר שחקנים לעבוד איתם". 

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

19/02/2021
דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

18/02/2021
"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

08/02/2021