הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "ניצחון ישים אותנו על דרך טובה"

"ניצחון ישים אותנו על דרך טובה"

הפועל מפסידה בבית לראשל"צ וכבר ביום ראשון הקרוב עולה לקרב בנהריה. "אנחנו בטוחים שאפשר לנצח שם. אנחנו מתמודדים עם פציעות וזה משפיע על התוצאות האחרונות שלנו, השחקנים מאוד רוצים ונלחמים, עוד יהיו ימים יפים להפועל תל אביב"

10/12/2020

אחרי שלושה הפסדים רצופים, הפועל חזרה הביתה למשחק מול מכבי ראשל"צ. במחצית הראשונה התנהל עם חילופי הובלה רבים, כשהפועל פותחת טוב את המשחק וראשון חזרה עד הובלה קטנה במחצית, 41:44. גייב יורק השווה בשלשה את התוצאה עם פתיחת המחצית השנייה, אך מהרגע הזה הפועל נעלמה מהמגרש.

ריצת 4:22 הכריעה את ההתמודדות, כשהאדומים מצליחים רק לצמצם את ההפרש ברבע האחרון. בסיום, האורחים חוזרים לראשל"צ עם 85:91, כשלהפועל, שחסרה את בר טימור במחצית השנייה עקב פציעה בגבו ועם ג'יי פי טוקוטו שלא התאמן בימים האחרונים עקב פציעה בקרסול, אין הרבה זמן להתכונן. ביום ראשון היא עולה לנהריה לקרב בין שתי קבוצות עם ניצחון ליגה בודד.

קלעו להפועל SP מצר ת"א: מדר 18 (3-12 לשתיים, 2-5 לשלוש, 6-7 מהקו, 4 אסיסטים), דיבלר 17 (5-9 לשלוש, 6 ריבאונדים), אפשואו 12 (4-6 לשתיים, 1-4 לשלוש, 1-3 מהקו, 4 אסיסטים), מור 11 (4-9 מהשדה), טוקוטו (5-8 מהקו, 5 אסיסטים) ויורק (3-10 מהשדה) 9 "א, קופרברג 6, טימור 3. כן שותף: אדם.

ג'ון דיבלר שהיה מנקודות האור הבודדות אמר בסוף המשחק: "כל הקבוצה מתמודדת עם פציעות ועם שילוב של שחקנים חדשים, ועשינו דברים מסוימים בצורה טובה שלא עשינו בב"ש. זו עונה ארוכה, וקשה לנו עכשיו כי לא מנצחים אבל אין לנו ברירה נצטרך להגיע לכל אימון ולהשתפר. יש לנו משחק חשוב מאוד ביום ראשון, אבל למרות התוצאות אנחנו מרגישים ביטחון שאנחנו יכולים לנצח בנהריה. שיחקנו טוב יותר מהמשחק הקודם וברגע שנשיג ניצחון זה ישים אותנו על דרך טובה".

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס הוסיף: "לקח לנו זמן לחזור מהפסקת המחצית וזה משהו שאנחנו חייבים לתת עליו את הדעת. אנחנו מתמודדים עם פציעות רבות, וזה ברור שאם אי אפשר לעבוד בצורה טובה עם סגל מלא זה משפיע על התוצאות האחרונות שלנו, אבל אני נשאר אופטימי כי אני רואה את השחקנים שנשארים ביחד ומתאמנים חזק כדי לנצח. גייב וג'יי פי עוזרים לנו ועכשיו נותר לנו רק להתכונן למשחק הבא כבר ביום ראשון. אני מרגיש עצוב ומתוסכל כי השחקנים מאוד רוצים ומאוד נלחמים אבל משהו חסר לנו, אני גאה בהם על הצורה שהם מתמודדים באימונים, ואם נמשיך ככה כשהפצועים יחזרו עוד יהיו ימים טובים להפועל תל אביב.

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

19/02/2021
דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

18/02/2021
"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

08/02/2021