הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "היינו צריכים את הניצחון הזה"

"היינו צריכים את הניצחון הזה"

הפועל חוזרת מנהריה עם ניצחון חשוב ומרשים 71:94. שיא קריירה לרג'י אפשואו עם 33 נקודות, גייב יורק עם מחצית שנייה נהדרת ויונתן מור וים מדר ממשיכים לשמור על יציבות. "השחקנים היו ממושמעים, כשאנחנו שומרים ככה קל לייצר בהתקפה"

14/12/2020

אחרי חודש ללא ניצחון, הפועל SP מצר ת"א עלתה לקרב חשוב בנהריה כשהיא חסרה את טאליב זאנה ובר טימור. הפתיחה הייתה כולה של המקומיים שעלו ליתרון 0:10 מהיר, אבל משם הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. מחצית ראשונה אדירה של רג'י אפשואו הביאה למהפך מהיר, כשגם ים מדר מצטרף לחגיגה.

הפועל ירדה למחצית ביתרון קטן, אבל ברבע השלישי נעלה את הטבעת וטסה בזכות גייב יורק שקלע מכל מצב, ג'יי פי טוקוטו שמצא את החברים לקליעות נוחות מחוץ לקשת, יונתן מור וכמובן רג'י אפשואו עם ערב ענק של 33 נקודות. היתרון הגיע בשיאו ל-29 ובסיום חבורה אדומה ומאושרת חזרה מהצפון עם ניצוון חשוב 71:94.

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: אפשואו 33 (13 ברבע הראשון, 6-9 לשתיים, 7-13 לשלוש, 8 ריבאונדים), יורק 20 (7-7 לשתיים, 2-6 לשלוש, 6 חטיפות), מדר 18 (5-14 מהשדה, 7-8 מהקו, 4 אסיסטים), מור 12 (4-7 לשתיים, 1-4 לשלוש), טוקוטו 5 (4 אסיסטים), קופרברג 4, דיבלר 2.

"סוף סוף, ניצחון", סיכם מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס, "אמרתי הרבה פעמים שאני גאה בשחקנים שלי ובעבודה הקשה שלהם גם אחרי הפסדים. הייתי מתוסכל שבשל הפציעות והבעיות שלנו, לא הייתה להם הזדמנות הוגנת להוכיח מה הם שווים. היום, אם נהיה כנים זה ניצחון שהיינו צריכים גם מבחינה מנטלית וגם למצב בטבלה. נצטרך להתקדם ואני מקווה שעכשיו אנחנו יודעים מה אנחנו יכולים לתת. אני בטוח שאם נהיה ממושמעים טקטית נוכל להציג עוד משחקים כאלה. השחקנים רצו מאוד לנצח במשחקים האחרונים, אבל לא תמיד הוציאו לפועל את התכנית שרצינו. היום הם היו מאוד חכמים וממושמעים וזה היה ההבדל, כי כשאנחנו שומרים ככה קל יותר לייצר בהתקפה בצורה טובה יותר".

הקפטן ים מדר הוסיף: "אני חושב שחיכינו למשחק אחד שהכל יתחבר, למשחק הזה שידליק וייתן דחיפה לכולנו. ניצחון זו הדרך הכי טובה לתת את האמונה שאנחנו עוברים דרך טובה ותהליך טוב. אנחנו לא ננצח קבוצות דרך ההתקפה אלא דרך ההגנה, ואם נמשיך לשמור כמו ששמרנו היום נוכל להתחרות באמת. ברמה אישית כיף לי לשחק עם שחקנים טובים וכאלה שיכולים לייצר לעצמם ולאחרים, כולנו נתנו הרבה מעצמנו ועכשיו אנחנו צריכים להוכיח שאנחנו ראויים לנצח משחקים".

 

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

19/02/2021
דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

18/02/2021
"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

08/02/2021