הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "אם לא נהיה עקביים - זו תהיה התוצאה"

"אם לא נהיה עקביים - זו תהיה התוצאה"

הפועל רושמת הפסד ליגה נוסף, הפעם בחולון. מאמן הקבוצה קאסטריטיס: "היינו בשליטה כל עוד עקבנו אחר תכנית המשחק שלנו. בקרוב ניראה כמו שאנחנו צריכים להיראות, אם יהיו לנו עשרה ימים להתאמן בסגל מלא אנחנו נראה קבוצה מחוברת"

29/12/2020

לא כך רצתה הפועל SP מצר ת"א לסיים את 2020. כשהיא ללא בר טימור הפצוע ועם חיסרון בעמדה מספר 5, האדומים הצליחו לשבש את תכנית המשחק של חולון לאורך דקות משמעותיות. 

בהתקפה לעומת זאת, שוב השארנו נקודות על הקו ובניגוד למשחקים האחרונים, גם הקליעה מבחוץ לא הייתה ברמה מספקת.

המחצית הראשונה הייתה צמודה, כששתי הקבוצות מחליפות את ההובלה. דקות של חוסר ריכוז בתום המחצית הורידו את חולון לחדרי ההלבשה כשהם אוחזים ביתרון 32:37, לא לפני שג'ון דיבלר יורד לחדרי ההלבשה לאחר שסובב את קרסולו. במחצית השנייה הפועל הצליחה להפוך את התוצאה ולהוביל עמוק בתוך הרבע השלישי, אך ריצת 3:18 הכריעה למעשה את המשחק. הפועל עוד חזרה למינוס 7 כשנותרו עוד חמש דקות לשחק, אבל זה הסתיים בהפסד נוסף. 63:77.

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: טוקוטו 20 (10-15 מהשדה, 10 ריבאונדים, 4 אסיסטים), מדר 17 (5-12 מהשדה, 5-5 מהקו, 6 אסיסטים, 4 איבודים), אפשואו 12 (4-9 מהשדה, 3-6 מהקו), יורק (1-7 לשלוש, 4 אסיסטים) ודיבלר 5 כ"א, אדם 3, מור 1.

"זה לא היה משחק יפה לעין לשני הצדדים, דיברנו על הצורך להאט את קצב המשחק ולשמור כמו שצריך. ככל שעקבנו אחרי התכנית שלנו היינו במשחק והיינו בשליטה", סיכם מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס, "לא היינו עקביים והפציעה של דיבלר פגעה בנו וקיצרה משמעותית את הרוטציה. אם לא נהיה שם לאורך כל 40 הדקות, בטח מול קבוצות מנוסות וטובות זו תהיה התוצאה".

המאמן הוסיף: "אני לא מודאג לגבי ההמשך, אין לי תירוצים אבל כמו שאמרתי אני אופטימי כי אני יודע איך השחקנים שלי חושבים ועובדים. אנחנו בקרוב ניראה כמו שאנחנו צריכים להיראות. אני מאמין שאם יהיו לנו עשרה ימים לעבוד כשכולם בריאים, אנחנו נשחק עם כימיה ונראה קבוצה מחוברת. לגבי הדרבי - כולנו יודעים מה המשמעות של המשחק הזה עבור המועדון, האוהדים ונצטרך למות על המגרש".

 

 
 
ג'סטין טילמן חתם בהפועל

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

19/02/2021
דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

18/02/2021
"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

08/02/2021