הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | בלקנית: הפועל יוצאת למשחק מכריע בחולון

בלקנית: הפועל יוצאת למשחק מכריע בחולון

אחרי שהעפילה מבית ב' של הליגה הבלקנית DELASPORT, הפועל תתארח בחולון (14:00, ערוץ 55) למשחק בו המנצחת תעפיל לשלב הבתים השני

14/01/2021

הנציגה הראשונה של ליגת ווינר סל לשלב הבתים של הליגה הבלקנית DELASPORT תיקבע היום (שישי), כשהפועל SP מצר ת"א תתארח אצל הפועל חולון.

 

המנצחת במשחק תעפיל לשלב הבתים השני, אליו יצטרפו ארבע המדורגות הראשונות בבית ה', בו משחקות אקדמיק פלובדיב ו-BC ברו מבולגריה, ק.ק איבר וטאודו טיבאט ממונטנגרו, ק.ק קומאנובו ו-ק.ק TFT סקופיה מצפון מקדוניה. בשלב הבתים השני יהיו שני בתים של שלוש קבוצות כל אחד, שישחקו כל אחת ארבעה משחקים. לאחר השלמת שני סיבובים, יעלו שתי המדורגות הראשונות בכל בית לפיינל פור, שצפוי להתקיים באביב.

 

שתי הקבוצות נפגשו לפני קצת יותר משבועיים בליגה, כשאחרי שלושה רבעים צמודים, חולון רצה 3:18 וניצחה בסופו של דבר 63:77.

 

הדרך למשחק ההכרעה

 

הפועל חולון העפילה מבית ג' אליו הוגרלה עם הפועל אילת ונס ציונה, והיא אחת משתי קבוצות עם מאזן מושלם במפעל. חולון והבטיחה את ההעפלה שלה במוצ"ש לאחר שניצחה את הפועל אילת 102:105 בתום הארכה.

 

שעתיים לאחר מכן, הפועל הבטיחה את העלייה שלה למשחק ההכרעה, לאחר שהעפילה מבית ב' שכלל את בני הרצליה והפועל חיפה. האדומים שלטו לאורך רוב דקות המשחק בחיפה בדרך לניצחון 73:79.

 

איפה? היכל טוטו חולון

 

מתי? יום שישי, 14.1.2021 בשעה 21:00

 

שופטים: דודי רומנו, אלעד לייבוביץ' וערן שמואל

 

היסטוריית מפגשים: מפגש היסטורי בין הקבוצות בליגה הבלקנית DELASPORT, כשהפועל תנסה להשיג ניצחון שני בהיסטוריה באולם טוטו בחולון

 

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

19/02/2021
דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

18/02/2021
"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

08/02/2021