הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | ברביעי: הפועל חוזרת לליגה

ברביעי: הפועל חוזרת לליגה

אחרי פגרה נוספת בשל הסגר, הפועל SP מצר ת"א שבה למעגל המשחקים בליגת ווינר סל כשתארח את הפועל אילת. שידור מלא וישיר של המשחק בערוץ 56 החל מהשעה 19:00

25/01/2021

אנחנו עדיין לא יודעים אם מדובר בסגר האחרון, ובתקווה שאכן כך יהיה - הפועל חוזרת לליגה לרצף משחקים (עד לפגרת הנבחרת באמצע החודש הבא). ביום רביעי 27.1 הפועל SP מצר ת"א (6:2) חוזרת למשחק הביתי הראשון לשנת 2021 כשתארח את הפועל אילת (3:8).

 

טרם המשחק ייערכו שני טקסים, הראשון לציון יום השואה הבינלאומי ושחרור מחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו, והשני לכבודם של מאמן הקבוצה בעונה שעברה אריאל בית הלחמי, ושחקן הקבוצה עד לא מזמן - חואקין שוכמן.

 

לראשונה מזה זמן רב, הפועל תעלה למשחק עם ארבעה זרים: ג'יי פי טוקוטו, גייב יורק, טייריק ג'ונס ורג'י אפשואו.

 

המשחק הזה יהיה הראשון מתוך חמישה עד פגרת הנבחרת: ביום ראשון הקרוב 31.1 יתקיים הדרבי הראשון של העונה בליגה, ברביעי 3.2 משחק ביתי מול הרצליה ובשני 8.2 משחק חוץ בחיפה מול הפועל. משחק נוסף יתקיים בירושלים.

 

שידור מלא וישיר של המשחק מול אילת - החל משעה 19:00 בערוץ 56. שופטים: גילי כהן, דן ילון ודוד איזמירלי

 

מעניין לדעת:

1. הפועל תפגוש במשחק לא פחות מארבעה אקסים: אריאל בית הלחמי וחואקין שוכמן שהוזכרו קודם לכן, יחד עם יהונתן שולדבראנד ששיחק בקבוצה במשך ארבע שנים, היה שותף להעפלה מהליגה הלאומית ומדורג במקום ה-37 ברשימת קלעי כל הזמנים של הפועל עם 730 נקודות (8.8 בממוצע למשחק). גם צוף בן משה, בוגר מחלקת הנוער שלנו ששיחק בקבוצה הבוגרת בשנים האחרונות יעלה למגרש במדי אילת. צוף קבע את שיאי הקריירה שלו בנקודות, ריבאונדים, שלשות וגם איבודים - אשתקד במדי אשדוד, איך לא, מול הפועל במחזור האחרון של הליגה הסדירה.

 

2. הפועל אילת היא אחת מהקבוצות היחידות בליגת העל שהפועל נמצאת מולה במאזן היסטורי שלילי - 17:19. למרות ששתי הקבוצות לא מצטיינות במשחקי החוץ האחת מול השנייה, בעונה שעברה כל קבוצה השיגה ניצחון חוץ. בסיבוב הראשון ניצחה הפועל באילת 71:84, כשבסיבוב השני האילתים ניצחו בת"א 70:87. שלושה מחמשת ניצחונות החוץ של אילת על הפועל בהיסטוריה הושגו בהיכל קבוצת שלמה.

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

19/02/2021
דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

18/02/2021
"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

08/02/2021