הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "נצטרך ללמוד ולהשתפר, אבל אנחנו בדרך טובה"

"נצטרך ללמוד ולהשתפר, אבל אנחנו בדרך טובה"

הפועל לא הצליחה להישאר צמודה בדרבי ונקלעה לפיגור גדול במחצית הראשונה. במחצית השנייה זה היה מעט מדי וביחקר מאוחר מדי. ברביעי: משחק חשוב מול בני הרצליה

31/01/2021

ארבעה ימים אחרי הניצחון על הפועל אילת, הפועל SP מצר ת"א רצתה לייצר מומנטום חיובי - דווקא בדרבי.

אבל תקקות לחוד ומציאות לחוד. הפועל ירדה בתום הרבע הראשון בפיגור של שבע נקודות אחרי שלשה מטורפת של בר טימור, ולרבע השני לא הופיעה והמחצית הסתיימה ביתרון של 23 לצהובים.

למחצית השנייה הפועל עלתה אחרת, בעיקר ברמת האנרגיה כשגם ההתקפה זרמה בצורה טובה יותר, אבל לא הצליחה להתקרב יותר מדי למכבי. 

בסיום, 69:85 ליריבה העירונית, כשהפועל תחפש את החזרה למסלול הניצחונות במשחק הבית הקרוב מול בני הרצליה (רביעי, 21:10) שלה מספר ניצחונות זהה להפועל.

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: מדר 22 (10-13 מהשדה, 4 איבודים), טימור 13 (5-11 מהשדה, 7 אסיסטים), ג'ונס 11 (3-8 מהשדה, 5-5 מהקו, 8 ריבאונדים), אפשואו (2-3 לשלוש, 0-4 לשתיים) ומור 6 כ"א, טוקוטו (1-5 מהשדה, 4 איבודים) ויורק (2-7 מהשדה) 4 כ"א, אדם 3. כן שותף: קופרברג.

"יש לנו נפילות מנטליות במהלך משחקים, בטח לקבוצה שנמצאת במאזן שלנו. אבל, אנחנו מרגישים טוב יותר כקבוצה ועם יותר ביטחון ככל שעובר הזמן", סיכם מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס, "אנחנו מכירים את היכולות של הקבוצה והתחרינו מול קבוצה שבאה ממוקדת אחרי משחק רע ממוקדת. במחצית השנייה הגבנו טוב ובוודאי שלא התפרקנו, ניסינו לעשות דברים טוב יותר אבל נהיה חייבים להיות יציבים וטובים בהמשך המשחקים לאורך כל 40 הדקות. בקווים כללים, הקבוצה במצב טוב יותר, אנחנו לא נהיה מושלמים אבל נדע לטפל טוב יותר בדקות הפחות טובות שלנו, ונצטרך לדעת ללמוד מהרגעים האלה ולהשתפר".

בר טימור הוסיף: "פתחנו חלש ורך את המשחק וקשה לרדוף אחרי מכבי. כשניצחנו את אילת הרגשנו בעננים ואחרי הדרבי בא לנו למות, אני חושב שהאמת נמצאת באמצע. היינו מאוד מאוד לא בריאים העונה ועכשיו אנחנו מצליחם ליצור רצף של אימונים ומשחקים בסגל מלא. אנחנו צריכים עוד קצת זמן אבל אני חושב שאנחנו בדרך טובה ונכונה. יש לנו משחק חשוב ברביעי מול הרצליה, ויכול להיות שהעובדה שאין לנו חופש וישר יש עוד משחק תשחק לטובתנו". 

 

 

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

19/02/2021
דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

18/02/2021
"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

08/02/2021