הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "כולנו צריכים לתת יותר במצב הזה"

"כולנו צריכים לתת יותר במצב הזה"

הפועל רושמת הפסד ביתי נוסף, הפעם להרצליה. בשני: עולים לחיפה למשחק מול הפועל המקומית. "לא קל להתמודד, הרצליה הרגישו נוח ואנחנו לא היינו אגרסיבים מספיק. נשב עם ההנהלה ונקבל החלטות, אנחנו כאן כדי לתקן"

03/02/2021

שלושה ימים אחרי הדרבי וכשהיא ללא ג'יי פי טוקוטו שסובל משבר בקרסולו, הפועל התייצבה למשחק מול בני הרצליה בניסיון להתרחק מהתחתית. 

כבר ברבע הראשון האורחים לקחו פיקוד על המשחק, כשהפועל עוד הצליחה לחזור לפיגור שלוש ברבע השני אבל סיימה את המחצית במינוס 12, לאחר שהרצליה קלעה באחוזים מטורפים וירדה עם 58 נקודות להפסקה.

הפועל עוד ניסתה לחזור במחצית השנייה אך לא הצליחה להתקרב. 86:98 בסיום להרצליה, ששולח את הפועל להתכונן למשחק הבא מול הפועל חיפה יום שני עם הפסד נוסף.

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: מדר 25 (9-12 מהשדה, 5-5 מהקו, 7 ריבאונדים, 8 אסיסטים), אפשואו 19 (6-6 לשתיים, 2-6 לשלוש, 1-4 מהקו), טימור 13 (4-5 לשתיים, 1-5 לשלוש, 2-5 מהקו, 8 אסיסטים, 4 איבודים), יורק 10 (3-8 מהשדה), מור 6, ג'ונס וקופרברג 4 כ"א, אדם 3, דיבלר 2.

לא הגענו למשחק כמו שרצינו ולא התמודדנו טוב עם הבעיות שלנו. הרצליה חשו בנוח ואנחנו לא היינו אגרסיבים מספיק", אמר המאמן יאניס קאסטריטיס, "אני לא יכול להגיד שהשחקנים לא ניסו במחצית השנייה לחזור למשחק אבל עבור כולנו זה פשוט לא מספיק. יש לנו פציעה קשה להתמודד איתה, אבל כולנו צריכים לעשות אקסטרה ולמצוא פיתרונות כדי להיות איפה שהיינו לפני המשחק מול אילת. קשה ב-24 שעות לנסות להכין טקטיקה מחדש לאחר הפציעה של טוקוטו אבל אנחנו כאן כדי לתקן. הגענו לנקודה שכולם בריאים ועובדים ושוב אנחנו במצב שהשחקנים מאבדים חבר ושחקן חשוב, אני לא מאשים אותם כי לא קל להתמודד עם כל מה שהם עברו בחודשים האחרונים. אנחנו אוהבים ותומכים בשחקנים שלנו. נשב עם האנשים שעובדים כאן לילות כימים עבור הקבוצה, עם ההנהלה ונקבל החלטות".

יונתן מור הוסיף: "קודם כל הם קלעו באחוזים מדהימים במחצית הראשונה, 12 שלשות ב-67 וכשניסינו לרדוף אחריהם הצבע היה פרוץ. אין תירוצים למשחק כזה, הם באו וניצחו אותנו בצדק. היו לנו יומיים להתאושש מהדרבי, לא התאוששנו כמו שצריך ואי אפשר להתכחש לזה. אי אפשר להשתמש בפציעה של ג'יי פי כתירוץ"

 

 

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

ג'סטין טילמן חתם בהפועל

19/02/2021
דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

דרישה לשנות את מתווה הכנסת הקהל למגרשים

18/02/2021
"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

08/02/2021