הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

"כשכולם יהיו בפגרה, אנחנו נעבוד"

הפועל חוזרת מחיפה עם הפסד 92:78 שמשאיר אותה קרובה לאזור המסוכן. משחק הליגה הבא - בסוף פברואר. "אף אחד לא נהנה, יש קהל בבית שלא נעים לו לראות את הקבוצה משחקת. נעבוד קשה כדי לנצח את המשחק הבא ואת זה שאחריו"

08/02/2021

הפועל SP מצר ת"א עלתה אמש לחיפה עם המאמן החדש/ישן דני פרנקו, בניסיון לעצור את רצף ההפסדים ולהתרחק מעט מהקו האדום. הפועל חיפה מצדה, רצתה להתבסס בצמרת ושלטה לאורך כל 40 הדקות על אף ניסיון קאמבק ברבע השני בו הורידו האדומים את הפער לארבע בלבד. 

 

זה הסתיים ב-78:92 להפועל חיפה, שרושמת ניצחון ביתי ראשון על הפועל מאז 1989. חניכיו של דני פרנקו יוצאים כעת לשלושה שבועות ללא משחק ליגה, לאחר שהמשחק שהיה אמור להתקיים ביום ראשון מול הפועל ירושלים נדחה לסוף מארס. המשחק הבא צפוי להיות בסוף החודש, בתום חלון הנבחרות, מול הפועל גלבוע/גליל בהיכל קבוצת שלמה. 

 

הפועל "SP מצר" ת"א: אפשואו 19 (8-11 מהשדה, 10 ריבאונדים), ג'ונס 16 (6-7 מהשדה, 4-7 מהקו, 6 ריבאונדים), מדר 10 (4-8 מהשדה, 5 אסיסטים), אדם 9, טימור (3-8 מהשדה, 8 אסיסטים, 4 איבודים) ויורק (3-15 מהשדה, 1-4 מהקו) 7 כ"א, קופרברג 4, מור (1-5 מהשדה), דיבלר (0-3 מהשדה) ואמסלם 2 כ"א. כן שותף: הילל.

 

"קשה להתייחס למה ציפיתי מהמשחק הערב, צריך להתייחס לעובדות. הרגשתי רע והתנצלתי בפני השחקנים שאני לא כל כך יכול לעזור להם, כי באימון וחצי לא יכולנו ליצור שפה משותפת. שיחקנו רע, ואני בטוח שאף אחד מהשחקנים שהיו על המגרש לא נהנה לשחק את המשחק הזה. ראינו מה שראינו על המגרש, ואנחנו צריכים לשנס מתניים ובזמן שלאחרים תהיה פגרה יש לנו הרבה עבודה", סיכם מאמן הקבוצה דני פרנקו.

 

לגבי המשך הדרך של הקבוצה העונה הוסיף המאמן: "נשים את היום הזה מאחורינו כי צריך להתחיל מהתחלה, עם חוקים ברורים ואני מצפה ודורש גם מהשחקנים וגם מהצוות שלי להיות ממוקדים. נכנסתי לפה והבנתי שלא הייתי בא לפה סתם והדברים קרו כמו שקרו, התפקיד שלי לסובב את הספינה 180 מעלות, יותר קל לשבת בפארק עם הילדים ולשחק אבל באתי לעבוד. יש ארגון טוב בהפועל היום, ונעשה את הקבוצה הזו טובה יותר, מבלי להיכנס להגדרות של מה הציפיות שלנו. יש קהל שנמצא בבית שלא נעים לו לראות את הקבוצה ונעשה הכל כדי לנצח את המשחק הבא". 

 

רג'י אפשואו שסיים כקלע הבולט של הפועל אמר לאחר המשחק: "היינו מבולבלים וזה הגיוני, המשחק היה קשה לכולנו וכקבוצה היינו מפוזרים. ברבע השני הצלחנו לחזור אבל לא שמרנו על הדרך שלנו וברגע שזה קורה מול קבוצה בכושר טוב כמו הפועל חיפה זה לא קל לחזור. אנחנו מחכים לפגרה, יש לנו זמן לעבוד ולהתאמן ולהתחבר למה שהמאמן החדש רוצה מאיתנו".

 

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

20/04/2021
הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

18/04/2021
הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

17/04/2021