הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "אני מבין את התסכול - לא נוריד את הראש"

"אני מבין את התסכול - לא נוריד את הראש"

הפועל שוב שמטה יתרון והפסידה את הדרבי 80:77. בחמישי - משחק חוץ בראשל"צ. "התנהגנו כמו קבוצה גאה שרוצה לנצח את המשחק, אבל בשורה התחתונה זה לא הספיק. אנחנו צריכים לשים את כל התהפוכות בצד ולאסוף ניצחונות"

07/03/2021

תמונת מראה: הפועל SP מצר ת"א הגיעה לדרבי השני בליגה העונה, כשבמרבית שלבי המשחק זה היה נדמה שהמשחק מול נס ציונה משוחק בשנית. שליטה והובלה לאורך רוב שלבי המשחק, כש-30 האדומים שדחפו את הקבוצה מיציעי היכל מנורה מבטחים תומכים ושרים. 

 

הפועל עוד אחזה ביתרון בשלבים העמוקים של הרבע האחרון, אך יציאה של בר טימור וג'ון דיבלר בחמש עבירות מצד אחד, וסלים גדולים של מכבי מן הצד השני, גרמו להפועל לשמוט את היתרון והניצחון. 77:80 דרמטי ליריבה העירונית בסיום.

 

כבר ביום חמישי הפועל תצא למשחק חוץ בראשון לציון (19:00) וביום שני 15.3 תסגור את סדרת משחקי החוץ בחיפה מול מכבי המקומית. תאריך ושעה למשחק מול הפועל ב"ש יפורסם בימים הקרובים.

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: מדר 24 (6-14 לשתיים, 2-7 לשלוש, 6-8 מהקו, 6 אסיסטים), ג'ונס 16 (7-11 מהשדה, 4 הטבעות), טימור 11 (4-9 מהשדה, 5 אסיסטים), מור 9 (3-4 מהשדה, 9 ריבאונדים), אפשואו 8 (4-7 מהשדה, 3 חטיפות), דיבלר 7 (2-6 לשלוש), יורק 2 (1-8 מהשדה). כן שותפו: אדם וקופרברג.

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו אמר בתום המשחק: "הגנתית עשינו בלא מעט דקות עבודה טובה, אבל לא משנה מה נעשה כנראה שמכבי ראו את זה מקבוצות ששיחקו טוב מאיתנו ויותר מאומנות מאיתנו. אנחנו מגיעים לסוף, מאבדים כלים ולא מספיק שחקנים נכנסו למשחק ועשו את מה שאנחנו מצפים מהם. העודף כלים שלהם גבר ואם היינו יותר זמן ביחד היינו יודעים טוב יותר מה אנחנו רוצים מעצמנו. שחקנים עשו הכי טוב שהם יכולים וזה לא הספיק - וחבל. לא באנו לפה בגישה של קבוצה שחסרים לה ופצועים לה ולא מתאמנת, זה לא יעזור שאנחנו צודקים ואנחנו צריכים לבוא ולשים את כל התהפוכות בצד. אני מבין את התסכול ואת האכזבה אבל אין לנו מה להוריד את הראש. הגענו והתנהגנו כמו קבוצה גאה שרוצה לנצח את המשחק אבל בשורה התחתונה זה לא מספיק בשביל לבוא ולנצח פה".

 

ים מדר הוסיף: "לא נכון להסתכל על מה שקרה בדקות האחרונות, אנחנו יכולים לשחק יותר טוב גם בסיטואציה שאנחנו מגיעים לדרבי בתקופה פחות טובה והיינו צריכים ויכולים לגמור את זה הרבה לפני. אני חושב שאנחנו עדיין לא מספיק מתואמים, ואנחנו צריכים להרים את עצמנו בשביל המועדון והקבוצה והאוהדים. החלפנו שחקנים, מאמן חדש הגיע ואנחנו לא פגשנו מספיק סיטואציות כאלה כדי להתמודד איתן כמו שצריך. היינו טובים גם מול נס ציונה ולקחנו דברים מהמשחק הזה, וניסינו להביא את היכולת גם למשחק מול קבוצה טובה, צריכים להבין איפה אנחנו נמצאים ובאיזו סיטואציה ולא צריך ללכת רחוק, צריך להתרכז משחק משחק ולאסוף ניצחונות וזה מתחיל כבר מהאימון הבא. הסיטואציה הזו לא מכבדת אותנו ולא את המועדון".

 

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

20/04/2021
הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

18/04/2021
הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

17/04/2021