הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | את הסרט הזה כבר ראינו: הפועל מפסידה בראשל"צ

את הסרט הזה כבר ראינו: הפועל מפסידה בראשל"צ

שיא עונתי של 59 נקודות במחצית הראשונה? יתרון משמעותי לאורך רוב שלבי המשחק? הפועל מפסידה 86:84 בראשל"צ והחמיצה הזדמנות לברוח מהתחתית. "אנחנו פתאום מנסים לשחק אחרת, יש לנו בסיס להיות קבוצה טובה ואנחנו מראים את הפוטנציאל שלנו במשחקים האחרונים. כשנתגבש מבחינת סגל נדע להביא את הניצחונות

11/03/2021

את הסרט הזה כבר ראינו פעמיים בשבוע האחרון ולצערנו, גם הפעם הסוף היה זהה. הפועל משחקת מצוין במשך דקות ארוכות, אוחזת ביתרון משמעותי ושולטת לגמרי במשחק. אבל בסוף, חוזרת לתל אביב ללא הניצחון המיוחל כל כך. זה קרה בנס ציונה, זה קרה בדרבי, וזה קרה גם אמש בראשון לציון.

 

את המשחק הזה אפשר לסכם בשתי נתונים: הפועל קלעה שיא עונתי במחצית הראשונה של 59 נקודות, ובמחצית השנייה קבעה שיא שלילי עונתי של 25 נקודות. ראשל"צ הצליחה להפוך את התוצאה לפני שהשעון נגמר, וניצחה בסיום 84:86.

 

ביום שני הפועל תסגור רצף של חמישה משחקי חוץ כשתצא לקרב תחתית קריטי בחיפה מול מכבי. לאחר מכן, יום לפני הבחירות, תחזור למשחק הבית הראשון עם קהל כשתתמודד מול הפועל ב"ש. 

 

הפועל "SP מצר" ת"א: טימור 19 (4-5 לשלוש, 3-4 לשתיים, 7 אסיסטים), מדר (5-7 לשתיים, 1-5 לשלוש, 5 אסיסטים, 3 חטיפות) ויורק (3-7 לשלוש, 5-5 מהקו) 14 כ"א, ג'ונס 12 (5-8 מהשדה), טילמן 11 (4-10 מהשדה, 3-6 מהקו), אפשואו 10 (4-7 מהשדה, 9 ריבאונדים), מור 4. 

 

"היו הבדלים משמעותיים בקצב המשחק בין המחצית הראשונה לשנייה, וזה תסריט חוזר", סיכם מאמן הקבוצה דני פרנקו, "יש לנו שחקנים שיודעים וצריכים לשחק בקצב מהיר, כי כרגע קשה לנו במשחק העומד ואנחנו נצטרך לחדד את הדברים האלה, כמו גם לבנות סכמת חילופים שתוביל אותנו להיות רעננים יותר לדקות האחרונות. ראשל"צ עשו התאמות במחצית השנייה ואנחנו לא היינו במקומות הנכונים. יש לנו בסיס להיות קבוצה טובה ואנחנו מראים את הפוטנציאל שלנו במשחקים האחרונים, ואני מאמין שברגע שנתגבש מבחינת סגל נדע להביא את הניצחונות".

 

גייב יורק הוסיף: "זה ברור שיש לנו בעיה בשמירה על היתרון. אנחנו מובילים בהפרשים גדולים ופתאום מנסים לשחק אחרת, במקום לבין מה הביא אותנו ליתרון הגדול מלכתחילה. בשם כל השחקנים, אני מודה לאוהדים שבאו לתמוך בנו ואני שמח שהם חוזרים למגרשים בתקווה שהמצב ישתפר ויותר מהם יוכלו להגיע ולדחוף אותנו. אנחנו מרגישים את האנרגיות שלהם והרוח המיוחדת שלהם"

 

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

20/04/2021
הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

18/04/2021
הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

17/04/2021