הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "נצטרך לסדר את הדברים כי הם לא יסתדרו בעצמם"

"נצטרך לסדר את הדברים כי הם לא יסתדרו בעצמם"

הפועל רושמת הפסד נוסף, הפעם מול מכבי חיפה 73:80. "אנחנו נלחמים על החיים שלנו ושל המועדון אבל צריכים לשנות דיסק. יש לנו עשרה ימים ללכד את הסגל שיש כאן כדי שהכדורסל שלנו במשחק הבא יהיה טוב יותר"

15/03/2021

אחרי שלושה הפסדים זהים, הפועל SP מצר ת"א עלתה לרוממה למשחק מול מכבי חיפה במטרה לעצור את הרצף השלילי ולהתרחק מהתחתית.

 

בניגוד למשחקים האחרונים, המקומיים שלטו והובילו לאורך כל המחצית הראשונה כשהפועל מצליחה להפוך את התוצאה בשלהי הרבע השלישי ובתחילת הרבע האחרון, אך ריצה ירוקה של 0:12 החזירה את השחקנים לת"א עם הפסד נוסף. 

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: טילמן 22 (10-15 מהשדה, 6 ריבאונדים), ג'ונס 13 (6-9 מהשדה, 9 ריבאונדים), טימור 12 (3-5 מהשדה, 6-8 מהקו, 4 אסיסטים), מדר (3-11 מהשדה, 6 אסיסטים) ויאנג (2-5 לשתיים, 1-8 לשלוש, 6 אסיסטים, 7 איבודים) 9 כ"א, מור 5, יורק 3 (1-5 מהשדה, 6 ריבאונדים). 

 

המשחק הבא של הפועל, בתקווה לשינוי חיובי נוסף במתווה הכנסת הקהל למגרשים, ייערך ביום חמישי 15.3 באולמנו הביתי מול הפועל באר שבע. לאחר מכן, ב-29.3 תצא הפועל למשחק חוץ בירושלים.

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו אמר בתום המשחק: "המשחק הזה היה מהפחות טובים שלנו בתקופה האחרונה. היינו מפוזרים קצת על המגרש היום, אין הרבה סדר וזמן להכניס את השחקנים החדשים לעסק. חיפה עשו 26 נקודות מהאיבודים שלנו ו-20 נקודות מריבאונד התקפה, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו את זה. בניגוד למשחקים האחרונים, היום לא נכנסנו טוב למשחק מהתחלה ועד הסוף. יש פה ראשים שהתחלפו, וחוץ מדיבורים צריכים לעשות דברים על המגרש. יש לנו עשרה ימים וזה טוב לנו להחזיר את בר שבא חולה ופצוע, לתת לאנשים זמן להתאושש וזה ייתן לנו זמן ללכד את הסגל שיש פה כדי שהכדורסל שלנו במשחק הבא יהיה טוב יותר".

 

בר טימור הוסיף: "אנחנו צריכים להסתכל טוב טוב ולהבין איפה אנחנו נמצאים כי יש אנשים שלא מבינים את הסיטואציה. זו לא קלישאה - אנחנו נלחמים על החיים שלנו ועל החיים של המועדון הזה. אנחנו לא צריכים להגיע ככה לאף משחק, בטח שלא משחק כזה. אנחנו כרגע בסיטואציה קשה בלי קשר למצב שלנו בליגה, עם פציעות ושחקנים שהוחלפו ואנחנו מתמודדים עם זה. יש פה שחקנים טובים ואיכותיים אבל יש חוסר תיאום וזה הורגש יותר היום מהמשחקים האחרים. אני מאמין שהכל יהיה טוב בסוף אבל אני לא נאיבי, אבל אנחנו צריכים לשנות דיסק. הסגל הזה לא אמור להיות במקום שהוא נמצא אבל אנחנו שם, אנחנו צריכים לצאת החוצה ולסדר את זה כי הדברים לא יסתדרו מעצמם".

 

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

20/04/2021
הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

18/04/2021
הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

17/04/2021