הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | הערב - הצבא האדום חוזר הביתה

הערב - הצבא האדום חוזר הביתה

אחרי יותר משנה, הפועל חוזרת הביתה למשחק מול הפועל ב"ש וביציעים - אלף אוהדים. שידור מלא וישיר בערוץ 5STARS החל מהשעה 19:30. לפני המשחק ייערך טקס לזכרו של אורי שלף במלאת שש שנים למותו, כמו גם פעילות לאיסוף מזון לנזקקים לחג הפסח מחוץ לאולם

24/03/2021

כמה חיכינו לרגע הזה, כמה חיכינו לאוהדים שחוזרים למגרשים. סמלי שהפועל SP מצר ת"א היא האחרונה לארח משחק עם קהל - והערב זה סוף סוף קורה!

 

הפועל תארח את הפועל ב"ש במטרה לעצור את רצף ההפסדים בתמיכת הקהל, ולהתרחק מהקו האדום. רביעיית הזרים שנרשמה למשחק מחר: ג'יימס יאנג, רג'י אפשואו, ג'סטין טילמן וטייריק ג'ונס. פול סטול יחל להתאמן עם הקבוצה ביום שישי, כשגייב יורק יעזוב הערב את הארץ.

 

אנו מזכירים לאוהדים להגיע מוקדם ככל האפשר למגרש, כשהכניסה למגרש מותנית בהצגת תעודה מזהה, דרכון ירוק/אישור מחלים או תוצאות בדיקה מהירה לאלו שנרשמו מראש. 

 

 

לפני המשחק ייערך טקס קצר לציון שש שנים למותו של אהובנו אורי שלף ז"ל, ובנוסף יתקיים איסוף מוצרי מזון לנזקקים מחוץ לאולם בשיתוף עם הפעילה החברתית מיטל כהן. אנו מבקשים מהאוהדים שמגיעים למשחק להביא איתם פריט מזון כשר לפסח: מצות, אורז, עוגות ועוגיות לפסח, שוקולד, קמח מצה ושימורים (תירס, אפונה, רסק עגבניות, זיתים ומלפפונים). כמו כן ניתן לתרום לסלי מזון לחג בפייבוקס בטלפון 0545883716.

 

 

מתי ואיפה? יום חמישי, 25.3, 19:30 בהיכל קבוצת שלמה

שידור: החל מהשעה 19:30 בערוץ 5STARS

שופטים: ארז גוריון, דוד איזמירלי וגיא שמואלי

 

מעניין לדעת:

1. הפועל מגיעה למשחק עם רצף שלילי של שבעה הפסדים רצופים לראשונה מאז עונת 2006/2007 אז שיחקה הקבוצה בליגה הלאומית, ובסופה ירדה לליגה השלישית. עונה לאחר מכן הוקמה הפועל אוסישקין

2. שתי הקבוצות קולעות באחוזים דומים מ-2, מ-3 ומהעונשין. הנקודה החזקה של ב"ש מגיעה מריבאונד ההתקפה, כשהיא לוקחת 16.4 כדורים חוזרים בהתקפה למשחק. היא כמובן מוליכה את הליגה בקטגוריה הזו כשהבאה בתור, נס ציונה, לוקחת רק כ-12. שתי הקבוצות אגב קולעות באחוזים הכי נמוכים לשתי נקודות בליגה -51.1% בממוצע

3. ב"ש היא אחת הקבוצות היחידות בליגה שהפועל מחזיקה במאזן שלילי מולה - 3:4 לדרומיים, כשבעונה שעברה הפועל ניצחה פעמיים - בסיבוב הראשון בהיכל קבוצת שלמה בתום הארכה, ואחרי החזרה מפגרת הסגר הראשון בב"ש, ניצחון שבסופו של דבר היה מכריע בהעפלה של הפועל לפלייאוף. 

 

 

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

20/04/2021
הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

18/04/2021
הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

17/04/2021