הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | כמה טוב שבאתם הביתה - כמה טוב לראות אתכם שוב

כמה טוב שבאתם הביתה - כמה טוב לראות אתכם שוב

אלף חיילים וחיילות בצבא האדום הטריפו את הפועל שעוצרת רצף הפסדים עם 86:95 חשוב על ב"ש. בשני: הפועל עולה לירושלים. "האנרגיות מהיציע הביאו לנו את הניצחון"

25/03/2021

אנחנו נחגוג את ליל הסדר בשבת, אבל המשחק הזה הרגיש כמו חג אמיתי. לראשונה זה יותר משנה, הפועל שיחקה משחק בית אמיתי, אתם יודעים, כזה עם קהל. 

 

והקהל של הפועל הוא לא השחקן השישי, אלא השחקן הראשון, ובערב כזה - גם השני והשלישי. בעזרת הטירוף מהיציעים הפועל שלטה במשחק מול הפועל באר שבע לאורך כל אורכו, לא שמטה את היתרון לרגע גם כשזה היה נראה קרוב, סיפקה מהלכים נאים ומשחק קבוצתי בהתקפה, יחד עם לחימה בריבאונד ובהגנה. בסופו של דבר, אלף אדומות ואדומים הלכו הביתה מאושרים עם 86:95 חשוב, שמרחיק את חניכיו של דני פרנקו מהקו האדום.

 

ביום שני הפועל תעלה למשחק חוץ קשה לירושלים, ולאחר מכן תרד דרומה לאילת. משחק הבית הבא יהיה קרב חשוב מול עירוני נהריה.

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: יאנג 27 (3-4 לשתיים, 4-9 לשלוש, 9-11 מהקו, 8 ריבאונדים, 4 אסיסטים, 5 איבודים), מדר (6-8 מהשדה, 8 אסיסטים), טימור (6-10 מהשדה, 4 אסיסטים, 4 איבודים) וג'ונס (5-8 מהשדה, 5-6 מהקו, 14 ריבאונדים, 5 הטבעות), טילמן 13 (6-13 מהשדה, 9 ריבאונדים), אדם 8, אפשואו 2. כן שותף: אמסלם.

 

לפני המשחק נערך טקס לזיכרו של אורי שלף ז"ל (צילום: ברני ארדוב)


גם האדומים מת"א חזרו לעודד בקהל הביתי (צילומים: ברני ארדוב)

 

"האמת שהייתי עם צמרמורת, לא הייתי פה שנה וחצי ואני לא מכיר את הדרייב אין אחרת אבל היום לפני המשחק זה היה מאוד מרגש. אחרי משחק כזה צריכים לזכור מאיפה אנחנו באים ובאיזו סיטואציה אנחנו נמצאים", אמר מאמן הקבוצה דני פרנקו בתום המשחק, "היה חשוב להביא את הניצחון אחרי הרבה הפסדים. היו לנו משחקים ששיחקנו טוב, כמו היום, אבל הובלנו אז בפער קצת פחות גדול. זה נראה בסוף ששיחקנו נגד עצמנו ונגד השדים שיש פה לאנשים בראש עם החרדות וההיסטוריה. לא ידענו לגמור משחקים ואני מקווה שהלחץ במשחקים הבאים יירד כי יש לנו קבוצה טובה - מה שחשוב כרגע זה הניצחון".

 

 

ג'יימס יאנג שהצטיין בבכורה הביתית עם 27 נקודות: "הייתה פה אווירה מטורפת, והתאמנו טוב בשבוע האחרון. הוצאנו לפועל את התכנית של המאמן בצורה טובה, ויחד עם האנרגיות של הקהל הבאנו את הניצחון. התחברנו קצת בימים האחרונים, צריכים לקחת צעד צעד ולהיות שם בכל רגע כדי להתקדם. זה מרגיש נהדר לנצח כאן, נשמח ונחגוג אבל יש לנו עוד משחקים חשובים לפנינו. 

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

סדרי מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל חיפה

20/04/2021
הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

18/04/2021
הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

הערב: האדומים יוצאים למשחק קריטי בהרצליה

17/04/2021