הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | קרבות ההישרדות נמשכים - הפעם באילת

קרבות ההישרדות נמשכים - הפעם באילת

גם אחרי שני הניצחונות על ב"ש ובירושלים, הפועל קרובה לקו האדום. בשני ב-19:00 (שידור בערוץ 58) האדומים ינסו להמשיך במומנטום החיובי במשחק חוץ באילת. עשרות אדומים צפויים ללוות את הקבוצה

04/04/2021
אחרי הניצחון הביתי מול הפועל ב"ש וניצחון החוץ המרשים בירושלים, הפועל SP מצר ת"א ממשיכה במאבקים והפעם תרד לקרב נוסף מול הפועל אילת - שנמצאת ברצף של שבעה ניצחונות שהעלו אותה למקום השני בטבלה. 
 
הפועל מצדה התרחקה מעט מהקו האדום בעקבות שני הניצחונות, אך עדיין קרובה מאוד לאזור המסוכן שבוע לפני הקרב הישיר מול עירוני נהריה. בנוסף, איבדו חניכיו של דני פרנקו את ג'יימס יאנג שגמר את העונה עקב קרע במפשעה. האדומים ערכו את האימון המסכם ביום ראשון, ולאחריו החלו במסע לאילת.
 
עשרות אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה במשחק החוץ הדרומי ביותר בליגה, ואנו קוראים להם על אף הנסיעה הארוכה להקדים ככל הניתן את הגעתם למשחק. הכניסה למגרש מותנית בהצגת תעודה מזהה, דרכון ירוק/אישור החלמה. 
 
מתי ואיפה? יום שני, 5.4.21 בשעה 19:00. אולם בגין בדרך הספורטאים 1 באילת
 
שידור: החל מהשעה 19:00 בערוץ 58
 
שופטים: עומר אסתרון, צחי הבדלי ואדר פאר
 
מעניין לדעת:
 
1. התקפה היא שם המשחק? בארבעה מחמשת הניצחונות שלה העונה הפועל קלעה יותר מ-90 נקודות. 91 בניצחון בסיבוב הקודם על אילת, 94 בנהריה ו-95 נקודות בשני הניצחונות האחרונים על ב"ש ובירושלים
 
2. מדרום תיפתח הטובה? המאזן ההיסטורי בין הקבוצות מראה בבירור על יתרון לקבוצת הבית. מתוך 37 המשחקים שנערכו בליגה הסדירה בין הקבוצות רק תשעה הסתיימו בניצחון האורחת. ארבעה השיגה הפועל באילת, וחמישה השיגו הדרומיים בת"א. שלושה מהניצחונות של הפועל באילת הושגו מאז חזרת הקבוצה לליגת העל ב-2012, כמו גם ארבעה מחמשת הניצחונות האילתיים בת"א.
 
3. נקמת האקסים? אריאל בית הלחמי שהחל את עונת 19/20 על הקווים בהפועל, יחד עם חואקין שוכמן, צוף בן משה ויהונתן שולדבראנד ישאפו לנקום על ההפסד 91:81 בסיבוב הקודם. אצל האדומים ג'יי פי טוקוטו שהצטיין באילת בעונת 18/19 עדיין פצוע, כשבמשחק הקודם מול אילת הוא קלע תשע נקודות, קטף שמונה כדורים חוזרים ומסר שישה אסיסטים.
"עשינו צעד גדול להישארות"

"עשינו צעד גדול להישארות"

10/05/2021
הערב: הקרב הישיר האחרון

הערב: הקרב הישיר האחרון

09/05/2021
"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

05/05/2021