הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | קרב ישיר: הפועל מארחת את נהריה

קרב ישיר: הפועל מארחת את נהריה

הפועל SP מצר ת"א חוזרת הביתה למשחק קריטי מול עירוני נהריה (21:15, שידור בערוץ הספורט). טייריק ג'ונס החלים וישוב לסגל הקבוצה, הכרטיסים אזלו ואלף אדומים יגיעו לדחוף את הקבוצה

10/04/2021
אחרי ההפסד באילת, הפועל SP מצר ת"א תשוב לקבל את התמיכה מהקהל, שרכש את כל הכרטיסים לקראת קרב התחתית הישיר מול עירוני נהריה. אנו קוראים לקהל להקדים את הגעתו לאולם, כשהכניסה למגרש מותנית בהצגת תו ירוק או תעודת מחלים. כמו כן, ייערכו בדיקות מהירות לאלו שרכשו מראש והן יתקיימו בשער ד'.
 
 
הפועל מגיעה למשחק הזה אחרי שני ניצחונות משלושת המשחקים האחרונים, כשגם קודם לכן הציגה יכולת משופרת אך נכנעה בדקות הסיום בשלושה משחקים צמודים. האורחים מגיעים למשחק כשהם ברצף הפסדים, אך ניצחון שלהם באולמנו הביתי יחזיר אותם לחיים במאבקי התחתית.
 
 
חניכיו של דני פרנקו, שאימן את נהריה בעונה שעברה ואף החל בה את העונה הנוכחית, ירצו מצדם להשלים ניצחון כפול על הסגולים ולפתוח פער של ניצחון אחד ממכבי חיפה שמדורגת מתחת לקו האדום. טייריק ג'ונס החלים מהפגיעה שספג בניצחון על הפועל ירושלים וישוב לסגל הקבוצה.
 
 
מתי ואיפה? יום ראשון 11.4.21 בשעה 21:15 בהיכל קבוצת שלמה
 
שידור: החל מהשעה 21:15 בערוץ 55
 
שופטים: ארז גוריון, עופר מנהיים ואורי שלהבי
 
 

מעניין לדעת:

1. הפכים נפגשים: הפועל היא קבוצת ההתקפה החלשה בליגה, כשהיא קולעת 80 נקודות בלבד בממוצע למשחק. המשחק באילת הייתה הפעם הראשונה העונה שהאדומים קולעים יותר מ-90 נקודות ומפסידים. נהריה מצדה, היא קבוצת ההגנה החלשה בליגה והיא סופגת 95 נקודות בממוצע למשחק.

 

2. ערב ארוך? הפועל מפסידה את הרבע האחרון בפער הגדול ביותר בליגה (יותר משלוש נקודות בממוצע). נהריה מצדה מפסידה את הרבעים השני והשלישי בהפרשים הגבוהים ביותר. במשחק הקודם בין הקבוצות הפועל דווקא ניצחה את הרבע האחרון.

 

3. המשחק הביתי האחרון לפני פרוץ משבר הקורונה היה מול עירוני נהריה. 1100 אוהדים בלבד ראו את ההצגה של סק הנרי, שקלע 29 נקודות והוביל חמישה אדומים בספרות כפולות בדרך ל-88:96. שנה לאחר מכן, אנחנו שוב פוגשים את נהריה עם כמות דומה של אוהדים. יאללה הפועל מלחמה!

"עשינו צעד גדול להישארות"

"עשינו צעד גדול להישארות"

10/05/2021
הערב: הקרב הישיר האחרון

הערב: הקרב הישיר האחרון

09/05/2021
"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

05/05/2021