הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "נצטרך לבוא להרצליה עם רוח קרב"

"נצטרך לבוא להרצליה עם רוח קרב"

קאמבק מאוחר של הפועל מול גלבוע/גליל לא עזר לחניכיו של דני פרנקו להגדיל את הפער מהקו האדום. בראשון - קרב תחתית ישיר בהרצליה. "אנחנו במאבק על החיים שלנו ולא יכולים לקבל 107 נקודות. צריכים כל ניצחון כדי להישאר בליגה"

15/04/2021

כמה הפועל רצתה לסיים את החג הזה במקום אחר. רצתה, לפרקים, כמו היציבות ההגנתית שלנו ורוח הלחימה. אחרי שפיגרה בהפרש דו ספרתי לאורך רוב שלבי המשחק, האדומים לפתע רצו בסוף הרבע השלישי ואף עלו ליתרון בתחילת הרבע הרביעי.

 

אבל, כשלא קולעים במשך 3:22 הדקות האחרונות וסופגים 16 נקודות, אי אפשר לנצח. 91:107 לגלבוע/גליל על הפועל, שתצא כבר ביום ראשון לקרב תחתית ישיר מול בני הרצליה. את הסיבוב תסיים הפועל בשני משחקי בית נוספים מול הפועל חיפה והפועל חולון, לפני שתחל את קרבות ההישרדות הישירים בפלייאוף התחתון.

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: מדר 23 (4-6 לשלוש, 5-5 מהקו, 5 אסיסטים, 4 איבודים), טימור 16 (5-9 מהשדה, 7 אסיסטים), ג'ונס 15 (7-9 מהשדה, 1-3 מהקו, 8 ריבאונדים, 4 אסיסטים), טילמן 12 (4-12 מהשדה, 7 ריבאונדים), אדם 11 (4-4 מהשדה), סטול 9 (7 אסיסטים), אפשואו 5 (1-5 מהשדה, 3 חסימות).

 

"לא התחלנו את המשחק כמו שצריך, אבל נאבקנו כדי להישאר במשחק", סיכם פול סטול, "גלבוע קבוצה טובה ולחזור למשחק מולם לוקח ממך הרבה אנרגיות שחסרו לנו בדקות האחרונות. אני חושב שהיו לנו הרבה רגעים מתסכלים במשחק משני צדי המשחק, החטאנו זריקות טובות וגם כששמרנו טוב הם לקחו ריבאונד התקפה וקלעו שלשה. ברגעים ששיחקנו הגנה טובה פשוט תיקשרנו טוב בינינו, אבל גם אז הם עשו סלים גדולים וידעו לקחת את המשחק".

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו הוסיף: "שיחקנו נגד קבוצה טובה מאוד ולא הצלחנו להיכנס פיזית, מבחינת אינטנסיביות הגנתית, למשחק הזה. הם רצים הרבה זמן ביחד ולא החליפו שחקנים, אבל ברגע שהרמנו את הפיזיות ההגנתית היינו שם והיה משחק צמוד אבל לא עשינו מספיק עצירות. אנחנו במלחמה ואנחנו צריכים להבין שאנחנו צריכים כל ניצחון כדי להישאר בליגה. אנחנו במלחמה על החיים שלנו ואנחנו לא יכולים לקבל 107 נקודות, נצטרך לסגל לעצמנו דרך להתנהג כדי שזה לא יקרה. היו פה דקות של מלחמה והשחקנים רצו והתאמצו, נצטרך להתאושש לקראת המשחק ביום ראשון ולבוא לשם עם רוח קרב".

"עשינו צעד גדול להישארות"

"עשינו צעד גדול להישארות"

10/05/2021
הערב: הקרב הישיר האחרון

הערב: הקרב הישיר האחרון

09/05/2021
"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

05/05/2021