הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

הפועל ת"א חלפה על פני הרצליה בטבלה

האדומים לא נבהלו מהיתרון המקומי לאורך רוב שלבי המשחק, ורצו 2:17 בסיום הרבע השלישי ותחילת הרביעי בדרך לניצחון קריטי 89:99 בהרצליה.

18/04/2021

זה לא היה קרב תחתית טיפוסי. אמנם מספר האיבודים יכול אולי לרמוז על כך, אבל אחוזי הקליעה של הפועל SP מצר ת"א ובני הרצליה ממש לא היו של קבוצות שנלחמות כנגד הירידה לליגה הלאומית. אבל, בקרבות תחתית כמו בקרבות תחתית - ההגנה הכריעה.

 

הפועל פתחה את המשחק מצוין, אבל איבדה את ההובלה לקראת סיום הרבע הראשון. האדומים לא נבהלו מריצה מקומית והצליחו לאזן את התוצאה, רק כדי לראות את הרצליה בורחת שוב ליתרון קרוב לדו ספרתי. פעולות טובות בסיום המחצית הורידו לשלוש בלבד, 49:52. גם את המחצית השנייה פתחה הפועל טוב ועלתה ליתרון, אבל אז שוב איבדה כדורים ואפשרה ליריבה לקלוע סלים קלים בדרך ל-66:72 לקראת סיום הרבע השלישי. 

 

מכאן ואילך, הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. הפועל טסה ל-2:17 כשהאוהדים דוחפים את הקבוצה ברבע האחרון הקריטי, כששוב היה זה רז אדם עם שתי שלשות מטורפות שהטריף את האוהדים באדום שהעניקו לחניכיו של דני פרנקו אווירה ביתית. טייריק ג'ונס עם סל ועבירה ואחר כך דאנק נאה, יחד עם רג'י אפשואו ביום נהדר בשני צדי המגרש סגרו את המשחק על 89:99 להפועל, שחולפת זמנית על פני הרצליה בטבלה.

 

הפועל "SP מצר" ת"א: טימור 18 (7-8 מהשדה, 8 אסיסטים, 4 איבודים), טילמן 17 (8-13 מהשדה, 7 ריבאונדים), מדר 16 (4-11 מהשדה, 6-6 מהקו, 10 אסיסטים, 4 חטיפות, 4 איבודים), אפשואו 15 (3-5 לשלוש, 3-4 לשתיים, 6 ריבאונדים), ג'ונס (5-8 מהשדה, 8 ריבאונדים, 4 הטבעות) וסטול (3-8 מהשדה, 6 איבודים) 11 כ"א, אדם 8, מור 3.

 

"אין לנו פריבילגיה להסתנוור מניצחון כזה או אחר. זה עוד קרב אחד במלחמה ארוכה", סיכם מאמן הקבוצה דני פרנקו את הניצחון, "אני חושב שאנחנו חייבים להרים את רמת ההגנה שלנו, כי בליגה נשארים עם השיניים, הציפורניים ועם קהל גדול שדוחף אותך הדקות הקשות. רז שהציג רוח לחימה ורצון עשה עבודה גדולה על היידיגר במחצית השנייה והשלשות שלו היו בונוס מבחינתי, רג'י וטייריק על קוטי, וברגע שעשינו עצירות במחצית השנייה יצרנו מומנטום שהבטיח לנו את הניצחון. הפכנו את המשחק עם מהלכים גדולים של קבוצה".

 

בר טימור שסיים כקלע המוביל הוסיף: "לשחק בהפועל עונה זה כמו ארבע שנים במקום אחר. יש לנו עונה קשה ואני לא מתחמק מזה, כשחלק מהדברים היו בידיים שלנו וחלק לא. בסופו של דבר, היום רז הביא לנו את הניצחון הזה לבד וכל הכבוד לו. יש הרבה דברים לקחת מהמשחק הזה, בעיקר שהיו לנו הרבה נקודות להרים ידיים והחלקים הטובים שלנו היו דווקא בסוף. נמשיך הלאה להתאמן ולבוא מוכנים למשחק מול הפועל חיפה". 

"עשינו צעד גדול להישארות"

"עשינו צעד גדול להישארות"

10/05/2021
הערב: הקרב הישיר האחרון

הערב: הקרב הישיר האחרון

09/05/2021
"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

05/05/2021