הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "הדרך להישאר בליגה עוד ארוכה"

"הדרך להישאר בליגה עוד ארוכה"

הפועל מחמיצה הזדמנות להגדיל את הפער מהקו האדום אחרי הפסד ביתי 80:71 להפועל חיפה. "אם מישהו התבלבל או הסתנוור מהניצחונות האחרונים שלנו, זה יהיה מאבק קשה עד הסיום"

25/04/2021

שבוע בלבד אחרי הניצחון בהרצליה, הפועל SP מצר ת"א חזרה הביתה למשחק מול הפועל חיפה, במטרה לנצל את ההפסדים של מכבי חיפה ובני הרצליה, ולהגדיל את המרחק מהקו האדום רגע לפני פתיחת משחקי הבית התחתון.

 

הפועל פתחה טוב את המשחק, אך כבר במהלך הרבע הראשון האורחים הפכו את התוצאה עם ריצת 2:15, כשחניכיו של דני פרנקו שומרים על מרחק סביר מהיריבה, אך לא הצליחו על אף כמה מומנטומים להפוך את התוצאה ולעלות ליתרון. החלטות לא טובות בהתקפה יחד עם החטאות ממצבים נוחים, סידרו להפועל חיפה את הניצחון בסופו של דבר, שהיה הראשון מזה כמעט 43 שנים בת"א.

 

71:80 הייתה תוצאת הסיום, כשהפועל תסיים את העונה הסדירה במשחק ביתי מול הפועל חולון שיתקיים בשבת הקרובה, חג הפועלים 1.5.21 באולמנו הביתי. המשחק הראשון בבית התחתון יתקיים בכל מקרה מול בני הרצליה, כשהמיקום תלוי בתוצאת המשחק מול חולון. ניצחון של הפועל והיא תארח, הפסד - ואנחנו נצא לקרב ישיר נוסף באולם היובל.

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: טילמן 29 (12-14 מהשדה, 5-8 מהקו, 8 ריבאונדים), אפשואו (4-11 מהשדה, 1-6 מהקו, 7 ריבאונדים), מדר (4-10 מהשדה, 8 אסיסטים) וטוקוטו (4-8 מהשדה) 10 כ"א, סטול 6 (1-6 לשלוש), אדם, קופרברג וטימור (0-7 מהשדה, 2-4 מהקו, 9 אסיסטים) 2 כ"א.

 

"היה משחק לא טוב שלנו, לא הצלחנו להיכנס אליו כמעט עם אף שחקן", סיכם מאמן הקבוצה דני פרנקו, "לא היינו בשטף מהרבה סיבות ובסופו של דבר מה שחשוב זה שאנחנו צריכים להביא ניצחונות אז הסיבות פחות מעניינות ונדע להתמודד איתן הלאה. נצטרך להתאושש פיזית מהמשחק הזה לקראת המשחק הקשה מול חולון בשבת ואז תחילת הספרינט על החיים שלנו מול הקבוצות בבית התחתון. אם מישהו טיפה התבלבל או הסתנוור מהניצחונות האחרונים, הדרך שלנו להישאר בליגה מאוד ארוכה. זה מאבק קשה שיילך עד הסוף עם המון תלאות. נצטרך להיות חכמים ולצאת מחוזקים מכל דבר כדי להביא את הניצחונות בשבועות הבאים".

 

לגבי השילוב של ג'יי פי טוקוטו הוסיף פרנקו: "הכנסנו אותו לעניינים ביום וחצי האחרונים כשהבנו שטייריק לא איתנו, אולי מוקדם מדי אבל הוא עם IQ כדורסל גבוה אז הוא יכול לתרום לנו לא מעט. משבוע לשבוע הוא יתחבר עם הקבוצה קצת יותר ותהיה כימיה טובה יותר ממה שראנו היום. גם בר עלה לשחק פצוע וזה הקשה עליו, בסוף אנחנו צריכים את כל החיילים שלנו בריאים כי אנחנו במלחמה".

המשכיות: יאנג וטוקוטו נשארים בהפועל ת"א

המשכיות: יאנג וטוקוטו נשארים בהפועל ת"א

29/05/2021
במוצ"ש: סוגרים עונה באולמנו הביתי

במוצ"ש: סוגרים עונה באולמנו הביתי

28/05/2021
חוזרים מבירת הנגב עם ניצחון חוץ אחרון לעונה

חוזרים מבירת הנגב עם ניצחון חוץ אחרון לעונה

27/05/2021