הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | הערב: הפועל מארחת את הרצליה למשחק גורלי

הערב: הפועל מארחת את הרצליה למשחק גורלי

הבית התחתון יוצא לדרך בקרב ישיר, בו המנצחת תיקח הרבה אוויר והמפסידה - מסתבכת. שידור ישיר בערוץ 58 החל מהשעה 21:00. קישור לכרטיסים וכל מה שאתם צריכים לדעת לקראת המשחק - בכתבה הבאה

04/05/2021

שתי הקבוצות מדורגות כרגע מעל הקו האדום, אבל המשחק הזה יכול בסופו של דבר לחרוץ גורלות במאבק נגד הירידה ללאומית.

לרכישת כרטיסים למשחק לחצו כאן

לרכישת בדיקה מהירה לחצו כאן

הבית התחתון יוצא הערב לדרך, כשהפועל SP מצר ת"א תארח את בני הרצליה, בזכות הניצחון החשוב מול הפועל חולון. הפועל שמרה על רביעיית הזרים ששיחקה במשחק האחרון, בעוד הרצליה רשמה את הרכז עבדול גאדי ששיתופו מוטל בספק, יחד עם אלייז'ה תומאס, טרל פארקס ואחד השחקנים הטובים העונה בליגת העל קוטי קלארק.

 

שתי הקבוצות סיימו את הליגה הסדירה במשחקים מול הפועל חולון. בעוד האדומים הצליחו לנצח את הסגולים, בני הרצליה שהייתה צמודה לאורך כל 40 הדקות לא הצליחה לצאת עם הניצחון מהיכל טוטו חולון. עשרה ימים עברו מאז המשחק של ההרצליינים מה שאפשר להם זמן לנוח ולהתאושש רגע לפני הקרבות המכריעים.

 

העונה נפגשו הקבוצות ארבע פעמים, כשהפועל מנצחת פעמיים בליגה הבלקנית ופעם נוספת באולם היובל לפני מספר שבועות. הרצליה לעומת זאת, ניצחה שלושה מחמשת משחקיה האחרונים בהיכל קבוצת שלמה, כולל 86:98 העונה במשחקו האחרון של יאניס קאסטריטיס כמאמן הפועל.

 

המצב בטבלה:

הפועל תל אביב: 16-8

בני הרצליה 17-7

מכבי חיפה: 18-6

במקביל אלינו, תשחק הצלע השלישית במאבק הירידה מכבי חיפה בחוץ מול מכבי ראשל"צ. המאזן העונתי בין הפועל להרצליה עומד על שוויון 1:1, כשמי שתנצח לא רק תסבך את יריבתה, אלא תזכה ביתרון בכל שובר שוויון בין הקבוצות בסוף העונה.

איפה ומתי? היכל קבוצת שלמה, יום רביעי 5.5.21 בשעה 21:00

שידור: ערוץ 58

שופטים: ספי שמש, אורי שלהבי וליאור ביניש

"עשינו צעד גדול להישארות"

"עשינו צעד גדול להישארות"

10/05/2021
הערב: הקרב הישיר האחרון

הערב: הקרב הישיר האחרון

09/05/2021
"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

05/05/2021