הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

הפועל עושה צעד ענק בדרך להישרדותאחרי 79:82 יקר על בני הרצליה. בשני: הפועל יוצאת למשחק חוץ בחיפה מול מכבי, כשניצחון יבטיח לה עונה נוספת בליגת העל. "יש לנו עבודה לשקם את החבר'ה הפצועים, כדי לנצח בחיפה ולקחת הרבה אוויר"

05/05/2021

ככה פותחים את הבית התחתון: הפועל SP מצר ת"א עבדה קשה מול הפועל חולון כדי לנצח ולזכות לארח את בני הרצליה בקרב התחתית החשוב. האדומים אחזו בהובלה מסוף הרבע הראשון, ולמרות שהאורחים נשארו קרוב, פעולות גדולות של פול סטול, ג'יי פי טוקוטו וקליעות עונשין מוצלחות של ים מדר קבעו 79:82 אדום בסיום, ניצחון שישי מתשעת המשחקים האחרונים וחשוב מכך - השלימה ניצחון כפול על הרצליה.

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: טוקוטו 21 (8-11 מהשדה, 5-6 מהקו, 7 ריבאונדים, 5 אסיסטים), ג'ונס 15 (6-6 מהשדה, 9 ריבאונדים, 3 חסימות), טילמן 13 (4-7 מהשדה, 5-6 מהקו), סטול 11 (3-7 לשלוש, 7 אסיסטים), מדר 9 (3-12 מהשדה, 4 אסיסטים), אדם 8 (2-6 לשלוש), טימור 5 (2-6 מהשדה, 5 אסיסטים). 

 

המצב בתחתית

בעקבות ההפסד של מכבי חיפה בראשל"צ, הפועל התרחקה שלושה משחקים מהירוקים, ושני משחקים מהרצליה כשנותרו עוד חמישה משחקים לסיום העונה. ביום שני הבא הרצליה תצא למשחק חוץ בנהריה, בעוד הפועל תצא לקרב ישיר נוסף מול מכבי חיפה ברוממה. הפועל זקוקה לניצחון אחד כדי להבטיח ככל הנראה עונה נוספת בליגת העל.

 

הפועל ת"א 16:9

בני הרצליה 18:7

מכבי חיפה 19:6

 

"אני מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית", סיכם מאמן הקבוצה דני פרנקו, "זה לא היה משחק יפה לראות אותו ובאנו למשחק הזה עם הרבה פציעות של שחקנים שלא היו כשירים אבל עלו לשחק בכל זאת. אנחנו קבוצה יותר טובה בסגל הנוכחי, אבל זה לא התבטא יותר מדי במשחק. היו פה שתי קבוצות לחוצות שכל מהלך יכול להכריע, אבל מבחינתנו כמו שאמרתי התוצאה הסופית חשובה. יש לנו הרבה עבודה לשקם את החבר'ה הפצועים ולבוא לנצח בחיפה כדי לקחת הרבה אוויר".

פול סטול שהצטיין ברבע האחרון הוסיף: "הביאו אותי בשביל לעזור לקבוצה כשצריך ויש לי ביטחון בעצמי ובחברים שלי. אני שמח שעזרתי לקבוצה לנצח כי זה היה חשוב עבורנו להתרחק מהרצליה ומחיפה. אני לא מתכוון להירגע ולנוח, אני שונא להפסיד באימונים אז בטח שבמשחקים ואני חושב שאם נתעסק בעצמנו אז נהיה בסדר, יהיה לנו קשה בחיפה כי הם באים אחרי הפסד קשה. בסופו של דבר עשינו מהלכים גדולים והצלחנו לנצח, זה מה שחשוב".

המשכיות: יאנג וטוקוטו נשארים בהפועל ת"א

המשכיות: יאנג וטוקוטו נשארים בהפועל ת"א

29/05/2021
במוצ"ש: סוגרים עונה באולמנו הביתי

במוצ"ש: סוגרים עונה באולמנו הביתי

28/05/2021
חוזרים מבירת הנגב עם ניצחון חוץ אחרון לעונה

חוזרים מבירת הנגב עם ניצחון חוץ אחרון לעונה

27/05/2021