הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | הערב: הקרב הישיר האחרון

הערב: הקרב הישיר האחרון

הפועל SP מצר ת"א עולה צפונה למשחק חוץ מול מכבי חיפה (20:00, שידור ישיר בערוץ 58) לקרב חשוב במאבקי התחתית שיכול להבטיח כמעט סופית עונה נוספת בליגת העל. רג'י אפשואו חוזר לסגל על חשבונו של ג'סטין טילמן שסובל מפציעה בגבו

09/05/2021

הפועל SP מצר ת"א נמצאת לקראת סיומו של מסע ארוך. אבל בסוף המסע, כל צעד הופך לאחד שזוכרים. הערב האדומים יוצאים לקרב תחתית ישיר נוסף, האחרון העונה, ברוממה מול מכבי חיפה. מכירת הכרטיסים נעצרה הבוקר, והכניסה למשחק מותנית בהצגת תעודת מחלים/מתחסן. לא יתקיימו בדיקות מהירות, אך ניתן להציג בדיקת PCR שנערכה עד 72 שעות לפני שריקת הפתיחה.

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו ערך שינוי אחד בסגל שניצח את חולון והרצליה, כשרג'י אפשואו חוזר לראשונה מאז ניצחון החוץ בהרצליה על חשבונו של ג'סטין טילמן שסובל מפציעה בגבו.

המצב בטבלה:

הפועל תל אביב: 16-9

בני הרצליה 18-7

מכבי חיפה: 19-6

 

הפועל כאמור מגיעה למשחק אחרי ניצחון על בני הרצליה, והיא ניצלה את ההפסד של מכבי חיפה בראשל"צ כדי לפתוח פער של שלוש נקודות מהקו האדום.

 

איפה ומתי? היכל הספורט רוממה, דרך פיק"א 69 חיפה בשעה 20:00

שידור: ערוץ 58

שופטים: עמית בלק, צחי הבדלי ואלכס נפתלי

 

מעניין לדעת:

1. מכבי חיפה נמצאת ברצף של שלושה ניצחונות רצופים על הפועל, ועם אפשרות להשלים לראשונה מאז 1999 סוויפ עונתי על האדומים. באותה עונה אגב שתי הקבוצות היו על תקן "העולות החדשות", ובסיומה הפועל ירדה ללאומית ב'.

 

2. הפעם האחרונה שהפועל ניצחה שלושה משחקים ברציפות: אי שם במארס-אפריל 2019, אז תחת הדרכתו של דני פרנקו גברו האדומים על ב"ש, גלבוע/גליל ובני הרצליה. חיפה לעומת זאת בששת המשחקים האחרונים מנצחת ומפסידה לסירוגין, כשבמשחקה האחרון הובסה בראשל"צ 113:83.

 

3. הפסד יסבך שוב את הפועל בתחתית, כשגם במצב של בית משולש בסיום העונה עם בני הרצליה ומכבי חיפה, הפועל עשויה להיות בנחיתות. ניצחון במשחק יבטל את כל תרחישי הירידה ללאומית פרט לאחד - מאזן מושלם של מכבי חיפה ובני הרצליה (פרט למשחק מול מכבי חיפה) עד לתום העונה.

המשכיות: יאנג וטוקוטו נשארים בהפועל ת"א

המשכיות: יאנג וטוקוטו נשארים בהפועל ת"א

29/05/2021
במוצ"ש: סוגרים עונה באולמנו הביתי

במוצ"ש: סוגרים עונה באולמנו הביתי

28/05/2021
חוזרים מבירת הנגב עם ניצחון חוץ אחרון לעונה

חוזרים מבירת הנגב עם ניצחון חוץ אחרון לעונה

27/05/2021