הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "השחקנים ידעו להרים את עצמם"

"השחקנים ידעו להרים את עצמם"

הפועל רושמת ניצחון רביעי ברציפות אחרי 74:96 על נהריה. טילמן הרשים עם דאבל-דאבל מפלצתי, דקות נהדרות ללוטן אמסלם וטוקוטו. "עברנו תקופה לא קלה וזה התבטא בדקות לא טובות - אבל ידענו לפתוח פער במחצית השנייה ולהגדיל את ההפרש"

22/05/2021

אחרי 12 ימים ללא משחק רשמי, הפועל SP מצר חזרה הביתה למשחק מול עירוני נהריה, למשחק שנראה כמו שידור חוזר של ההתמודדות הקודמת בין שתי הקבוצות. 

 

דווקא נהריה פתחה טוב את הרבע הראשון וכבר הוליכה 8:15, אבל הפועל השכילה להפוך את התוצאה עם ריצת 0:10  ולשמור על פער קטן לקראת הירידה למחצית. במחצית השנייה האדומים כבר לא הביטו לאחור, וריצה נוספת שעלתה את ההפרש ל-20 גמרה מעשית את המשחק. לוטן אמסלם ודניאל הילל השלימו עשירייה אדומה בטבלת הקלעים וסיפקו מהלכים יפים שהדליקו את הקהל.

 

בסיום, הפועל משלימה סוויפ עונתי על נהריה לראשונה מאז 2005, ניצחון רביעי ברציפות ושמיני ב-11 המשחקים האחרונים עם 74:96, כשכבר מחר (שני) תצא למשחק נוסף, הפעם בבית מכבי מול ראשל"צ.

 

קלעו להפועל: ג'סטין טילמן 26 (16 ריבאונדים), ג'יי פי טוקוטו 18, רג'י אפשואו 15, ים מדר ויונתן מור 10 כ"א, לוטן אמסלם 6, דניאל קופרברג 4, פול סטול 3, רז אדם ודניאל הילל 2 כ"א

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו סיכם: "זה מאוד קשה להגיע למשחקים כאלה בשבוע האחרון של העונה, כששחקנים באיזהשהו מקום חוששים מפציעה וסוחבים את כל מה שהיה פה העונה. היו לנו כמה ימים מורכבים עכשיו וזה התבטא בדקות מפוזרות ודקות פחות טובות, ואני שמח שזה נראה טוב בסופו של דבר והשחקנים ידעו להרים את עצמם ולנצח עוד משחק. רצינו לתת ללוטן לשחק, ישבנו בימים האחרונים והסברנו לו שאנחנו רוצים לזרוק אותו למים עכשיו כשמפלס הלחץ ירד. לאן הוא יכול להגיע? את חוש הטרף של האבא יש לו, את מוסר העבודה יש לו ואת הרצון יש לו. זה הבסיס ומי שיש לו סבלנות יגיע רחוק".

 

ג'יי פי טוקוטו הוסיף: "במחצית הראשונה לא היינו מרוכזים גם בהגנה וגם בהתקפה. פתחנו טוב את המחצית השנייה, הגדלנו את הפער ושלטנו במשחק עד לסיומו. ברור שאנחנו לא רגילים למה שקרה פה בימים האחרונים, ובנוסף מה שקורה פה לעומת מה שמדווח בעולם שונה לחלוטין. יש לנו עוד שלושה משחקים שאני ממש מצפה להם, יש לי חברים בכל הקבוצות אבל אני בא לנצח. אני שמח מאוד על מה שלוטן הראה היום, הוא נראה בדיוק כמו שהוא משחק באימונים - עם הרבה ביטחון. אני יודע שאבא שלו היה דמות חשובה למועדון ואני מקווה שהוא ימשיך ויתקדם". 

 

לראשונה מאז 2005, הפועל "SP מצר" ת"א השלימה הערב (שבת) סוויפ עונתי 0:3 על עירוני "גשם" נהריה. בדיוק כמו במפגשים הקודמים בין הקבוצות העונה, הסגולים פתחו טוב ואף הובילו, אבל ככל שהמשחק התקדם, האדומים השתלטו עליו ובהובלת צמד הגבוהים ג'סטין טילמן וג'יי.פי טוקוטו שייטו לניצחון רביעי ברציפות, 74:96 בהיכל קבוצת שלמה.

.

 

14 שנים להריסת אולם אוסישקין

14 שנים להריסת אולם אוסישקין

25/07/2021  | 09:00
עידן זלמנסון חתם בהפועל תל אביב

עידן זלמנסון חתם בהפועל תל אביב

14/07/2021
גיל בני מצטרף להפועל תל אביב

גיל בני מצטרף להפועל תל אביב

13/07/2021