הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | המשכיות: יאנג וטוקוטו נשארים בהפועל ת"א

המשכיות: יאנג וטוקוטו נשארים בהפועל ת"א

הפועל "SP מצר" ת"א האריכה את חוזיהם של ג'יימס יאנג וג'יי.פי טוקוטו לעונה הבאה. דני פרנקו: "הצלחנו לדאוג גם להווה וגם לעתיד". רמי כהן: "נמשיך לעבוד בקיץ"

29/05/2021

שעה קלה אחרי סיום עונת 2020-2021, החלה הערב (שבת) הפועל "SP מצר" ת"א בהכנות לעונה הבאה, כאשר הודיעה שג'יימס יאנג וג'יי.פי טוקוטו חתמו על חוזה לעונה הבאה.

טוקוטו בן ה-27 חזר במהלך העונה לקדנציה שלישית בישראל, אחרי שעבר גם באילת ובנס ציונה. ב-15 משחקים הוא תרם 13.3 נקודות, 5.3 ריבאונדים, 5.2 אסיסטים ומדד 15.4, כאשר בכל שלושת מחזורי הסיום הוא מסר כמות אסיסטים דו-ספרתית. יאנג, שאשתקד היה מלך הסלים במדי מכבי חיפה, הספיק לשחק רק שלוש פעמים באדום בטרם נפצע אבל גילה יכולת גבוהה עם 16.0 נקודות, 4.3 ריבאונדים ו-4.0 אסיסטים.

"שמח שבתוך תלאות העונה הזו הצלחנו לדאוג גם להווה וגם לעתיד של הפועל תל אביב", אמר מאמן הקבוצה דני פרנקו, "השחקנים שסיימו את העונה איתנו עשו מסע מופלא בחודשיים האחרונים, והביאו אותנו כמערכת למצב ששני שחקנים מאוד איכותיים, שיכולים לעזור לנו לדאוג לעתיד טוב יותר להפועל. מודה למערכת שעשתה מאמץ להוציא את המהלך הזה לפועל".

יו''ר העמותה רמי כהן: "לא עמדנו בציפיות שלנו בליגה העונה, אבל עשינו שיפור גדול בכל מה שקשור להפועל כמועדון. בעיקר אמורים הדברים לגבי הדרך בה עבדנו והתנהלנו כמערכת בחודשים האחרונים ובתוך זה ההכנות לעונה הבאה. זה לא היה פשוט להחתים שני שחקנים כאלה לעונה הבאה, אבל זה מלמד על המשכיות ועל המקומות אליהם אנו מכוונים בעונה הבאה. נמשיך לעבוד במהלך הקיץ על מנת לבנות קבוצה טובה ולתקן את כל הטעון תיקון לטובת הפועל תל אביב ולמען קהל אוהדיה".

במוצ"ש: סוגרים עונה באולמנו הביתי

במוצ"ש: סוגרים עונה באולמנו הביתי

28/05/2021
חוזרים מבירת הנגב עם ניצחון חוץ אחרון לעונה

חוזרים מבירת הנגב עם ניצחון חוץ אחרון לעונה

27/05/2021
הערב: משחק החוץ האחרון של העונה

הערב: משחק החוץ האחרון של העונה

26/05/2021