הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "היה רצון של השחקנים להתחבר לקבוצה"

"היה רצון של השחקנים להתחבר לקבוצה"

הפועל עולה לרבע גמר גביע ווינר אחרי 79:105 בנס ציונה, ובשלב הבא תתמודד מול הפועל חולון. זלמנסון הוביל שישה אדומים שקלעו בספרות כפולות: "מחכה להר הגעש ביום ראשון" (צילום: דני מרון)

13/09/2021

אחרי שבעונה שעברה לא השתתפה בגביע ווינר, חזרה הפועל לטורניר קדם העונה המסורתי כשהתארחה אצל עירוני נס ציונה בשמינית הגמר.

כ-200 אדומים ליוו את הקבוצה ודחפו אותה לפתיחה נהדרת, ממנה לא הביטה לאחור. חניכיו של דני פרנקו שלטו במשחק מכדור הפתיחה, כשלא פחות משישה שחקנים קלעו בספרות כפולות בדרך לניצחון משכנע 79:105. ביום ראשון הפועל תחזור לאולמנו הביתי שם יתקיימו שלבי ההכרעה של גביע ווינר, כשתתמודד ברבע הגמר מול הפועל חולון. 

קלעו להפועל: עידן זלמנסון 17 (5-9 מהשדה, 7-8 מהקו), ג'יימס יאנג 16 (5-10 מהשדה, 5-5 מהקו), בר טימור (4-5 מהשדה, 6-6 מהקו, 9 אסיסטים) וג'יי פי טוקוטו (6-10 מהשדה, 6 ריבאונדים, 5 חטיפות) 15 כ"א, גיל בני 14 (3-6 לשלוש, 5 אסיסטים), יהונתן שולדבראנד 12 (3-11 מהשדה, 5-6 מהקו), לוטן אמסלם 9, ג'ייקובן בראון 5 (6 אסיסטים), אבנר דרור 2

"היו לנו דקות טובות, אבל גם דקות של חוסר ריכוז וחוסר תקשורת", סיכם עידן זלמנסון שסיים כקלע הבולט, "היינו אגרסיבים מהרגע הראשון ואנחנו שמחים לעלות שלב. ברור לכולנו שאנחנו צריכים להשתפר ולהתקדם, ואני מחכה להר הגעש באדום ביום ראשון ברבע הגמר, הקהל דחף אותנו והייתה אווירה טובה". 

מאמן הקבוצה דני פרנקו הוסיף: "לא באנו למשחק הזה בידיעה שהוא ייגמר ככה. אנחנו חודש לפני תחילת העונה ואתה לא יודע מה תקבל כשאתה מגיע למשחק. זה טוב לבנות תקשורת בין השחקנים, ידענו מה נראה לטוב ולרע וקיבלנו חומר לעבוד איתו. הייתה רוח קבוצתית טובה, שחקנים שרוצים לשחק ביחד, היה פרגון ומאמץ הגנתי טוב וכל פעם שהיינו צריכים להעלות טיפה את האינטנסיביות עשינו את זה. היה בעיקר רצון של השחקנים להתחבר לקבוצה וזה הדבר הכי חשוב. חסרה לנו אתלטיות בקו הקדמי וכשנצרף זר אני מאמין שנראה שיפור גם בחלק הזה. יש לנו משחק מעניין ביום ראשון, ואני לא יודע איך המשחק הזה ייראה. זה שלב מאוד מוקדם".

 

הערב: הפועל מארחת את מכבי ראשל"צ

הערב: הפועל מארחת את מכבי ראשל"צ

24/10/2021
הפסד שני העונה בחיפה: "איבדנו משהו בדרך"

הפסד שני העונה בחיפה: "איבדנו משהו בדרך"

16/10/2021
לקראת משחק: הפועל עולה לחיפה

לקראת משחק: הפועל עולה לחיפה

15/10/2021