הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "רוצים להיות בחלק העליון של הטבלה מתחילת העונה וגם לסיים שם"

"רוצים להיות בחלק העליון של הטבלה מתחילת העונה וגם לסיים שם"

המשחקים הראשונים בשביל הקהל האדום, המטרות האישיות והקבוצתיות לעונה הקרובה ומי השחקן שהכי קשה לקלוע עליו באימונים? מספר 6 החדש שלנו, גיל בני, בריאיון לאתר הרשמי רגע לפני משחק הליגה ראשון שלו במדים האדומים - לבנים

06/10/2021
את שלשת הניצחון של קבוצת הגופיות הלבנות על קבוצת הגופיות האדומות באימון שהסתיים חמש דקות לפני הריאיון הזה, קלע גיל בני מהמרחק המכונה "זריקה לארבע". הרכז שיפתח ביום שני הקרוב את עונתו הראשונה בהפועל, מקווה לקלוע כך גם מול בני הרצליה ביום שני, מספר על ההכנות הפיזיות והמנטליות לעונה ולא מפחד לסמן מטרות גבוהות.
 
אתה מרגיש מוכן? פיזית? מנטלית? איך אתה מסכם את ההכנה עד כה?
אני מרגיש מוכן מאוד, עבדתי קשה בקיץ כדי להגיע מוכן - פיזית ומנטלית. אני חושב שאנחנו מתחברים לאט לאט, יקח עוד זמן עד שנהיה במקום בו אנחנו רוצים אבל אני מאמין שאנחנו במצב טוב ובטוח שנראה התקדמות עם הזמן. אני מאוד מאמין בקבוצה הזו ואני חושב שניתן עונה טובה.
 
זו העונה הראשונה שלך במועדון גדול,  עם קהל, לחץ מהתקשורת, אתה מרגיש מוכן לזה?
אני מוכן ,אני לא מסתכל על זה כמשהו מלחיץ אלא כמשהו כיפי. זה כיף להגיע למקום כזה. אני מחכה לחוות מזה כמה שיותר.
 
איך היה לשחק לראשונה בשביל הקהל של הפועל מול נס ציונה וחולון?
נגד חולון הייתה פה תצוגה מטורפת, לקח זמן להבין מה קורה. אבל האמת שמה שהכי הרשים אותי זה מה שהיה בנס ציונה. זה לא רגיל, אין אותו במקומות אחרים. אתה מגיע למשחק חוץ, בגביע ווינר, והיציע פשוט מפוצץ באוהדים שדוחפים אותך בלי הפסקה. התרגשתי מזה מאוד.
 
מה מבחינתך תהיה עונה טובה? 
אני יודע מה מצפים ממני ומה אני צריך להביא למגרש - ואת זה אני אביא. אני רוצה להשתדרג ולהיות שחקן יותר משמעותי ממה שהייתי בקבוצה הקודמת שלי, אני רוצה להיות רכז יותר טוב. לתפיסתי, כדי שהקבוצה תהיה טובה היא חייבת קודם כל את הרכזים שלה. מבחינה קבוצתית אנחנו יודעים מה הציפיות ואנחנו לא מסתירים את זה. אנחנו רוצים להיות בחלק העליון של הטבלה מתחילת העונה וגם לסיים שם. אם נעמוד בזה - נסמן V על עונה טובה.
 
בינתיים, מי הכוכב של חדר ההלבשה?
אבחר בשניים, לוטן ויהונתן. לוטן דואג לרוח טובה ומצחיקה בחדר הלבשה, מצד שני הוא גם עובד קשה מאוד וברצינות - יש בו את כל הצדדים. יהונתן הוא ללא ספק אחד האנשים הכי מיוחדים שהכרתי ושיחקתי איתם. מעבר ליכולות הכדורסל שכולנו מכירים, הכרתי בן אדם מצחיק ושנון. הוא במבט אחד יכול לגרום לך להתפוצץ מצחוק. מצד שני במבט אחד הוא גם יגרום לך לפחד מאוד. לפני שהכרתי אותו אישית לא ידעתי למה לצפות, הוא תמיד היה נראה לי בן אדם ממש רציני והייתי בטוח שהוא יהיה כמו "המבוגר האחראי" בחדר ההלבשה, אבל בסוף הוא יותר צעיר מכולנו.
 
 
החמישיה:
על מי הכי קשה לקלוע באימונים? טוקוטו, כשהוא נכנס לזה ב-100%, קשה מאוד לעשות עליו סל.
המקום האהוב עליך בארץ: הים.
סדרה שכולם חייבים לראות: נמלטים.
זמר אהוב: נתן גושן ועידן חביב.
מודל לחיקוי: פקונדו קאמפצו.
 
הערב: הפועל מארחת את מכבי ראשל"צ

הערב: הפועל מארחת את מכבי ראשל"צ

24/10/2021
הפסד שני העונה בחיפה: "איבדנו משהו בדרך"

הפסד שני העונה בחיפה: "איבדנו משהו בדרך"

16/10/2021
לקראת משחק: הפועל עולה לחיפה

לקראת משחק: הפועל עולה לחיפה

15/10/2021