הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | למי אכפת? / צור שדה

למי אכפת? / צור שדה

בעוד כמה שעות ניפגש כולנו באולמנו הביתי, נתרגש, נשיר שירי שחקנים, נעודד, נרקוד, נקפוץ ונדחוף את הקבוצה - הכל בשביל להתחיל את העונה כמו שצריך. רגע לפני, בטור מיוחד לאתר הרשמי לקראת המשחק הראשון לעונה, מסביר צור שדה למה בעצם לא אכפת לנו מכל הדברים שאכפת לנו מהם

11/10/2021
למי אכפת מג'ייקובן בראון? באמת, למי אכפת? למה שיהיה לי אכפת ממנו? מה אני דני פרנקו? ברק לדרר? עידן זלמנסון שצריך לחסום לו כדי שיעשה איזה תרגיל עם שם מוזר באנגלית? שלא תבינו לא נכון, אחלה ג'ייקובן, הלוואי שיהיה כשיר ויזרוק ויקלע ויביא נצחונות. אבל מה בין זה לביני? מה הקשר בין הכתף שלו להגעה שלי למשחק? עוד 10 שנים, כשהוא לא יהיה פה, אני לא אבוא? בטח שאבוא! אז לא לבוא כי אני לא יודע מה עם ג'ייקובן בראון? נו באמת. 
 
למי אכפת מהאיזון בסגל והיכולת שלנו לשמור? באמת, למי אכפת? כאילו תחשבו על זה ממש לעומק, אכפת לכם? כי לי, מעבר לקצת ריבים בוואטסאפ, לא אכפת. שלא תבינו לא נכון, הלוואי וכל משחק ייגמר40:60 להפועל ויהיה מרגש ונשמור ושחקנים יעופו על הפרקט. אבל למי אכפת אם לא? מה אכפת לי אם ייגמר 120:160 להפועל? זה אמור להדאיג אותי? זה אמור להיות שיקול בקניית כרטיס?
 
מה הקשר בין איך שבר טימור, שולדבראנד ורז אדם מזיזים את הרגליים לבין זה שאני אעמוד ביציע ואשיר שירים לשחקני כדורסל כאילו זה דבר נורמטיבי? חשבתם על זה פעם? על התחביב המוזר הזה שלנו, לשיר שירים לשחקני כדורסל? למה אין אנשים ששרים שירים לרואי חשבון? אז לא לבוא כי הסגל חסר או בעייתי? נו באמת.
 
למי אכפת מהשנים שעברו? באמת, למי אכפת? 90% מהעונות שהיו נגמרו בעצבים, קללות, דמעות ואז עונה אח"כ חזרנו כי אנחנו לא יודעים שום דבר אחר. שלא תבינו לא נכון, גם אני מתתתתתת כבר לעונה נורמלית. מת! חלאס עם התיקונים האלה באמצע העונה, חלאס עם קבוצות שחוגגות עלינו אחרי 13 הפסדים רצופים ואיזה ילד בן 17 שמגלה את הקליעה שלו, אבל מה לי ולזה? אני אמנע מחננאל טוויטו (יש כזה?) לקלוע 8/6 מהשלוש מולנו? כנראה שלא, גם לא מהנכד שלו שישחק מול הפועל עוד 50 שנה. אז לא לבוא כי חננאל טוויטו יחגוג עלינו (שוב)? הצחקתם אותי. שיחגוג, מה לי ולזה?
 
הערב, כל תמיד, כמו שהיה, כמו שיהיה, באים לשיר שירים לשחקני כדורסל. אולי זה יעזור, אולי לא. כי חוץ מזה, מה לי ולזה?
הערב: הפועל מארחת את מכבי ראשל"צ

הערב: הפועל מארחת את מכבי ראשל"צ

24/10/2021
הפסד שני העונה בחיפה: "איבדנו משהו בדרך"

הפסד שני העונה בחיפה: "איבדנו משהו בדרך"

16/10/2021
לקראת משחק: הפועל עולה לחיפה

לקראת משחק: הפועל עולה לחיפה

15/10/2021