הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "בטוח שנרים את עצמנו לקראת שבת"

"בטוח שנרים את עצמנו לקראת שבת"

הפועל הצליחה להתגבר על פתיחה רעה, אבל גם "הצליחה" לאבד יתרון בדקות האחרונות בדרך להפסד ביתי 79:76 לבני הרצליה. "צריכים לראות איך מחברים את הקבוצה ביחד. נבוא נחושים לחיפה כדי לחזור עם ניצחון"

12/10/2021

2,500 אדומים ואדומות חיכו לרגע הזה ארבעה חודשים - משחק ליגה ביתי של הפועל SP מצר ת"א. מחזור הפתיחה זימן לנו בפעם השלישית בעשור האחרון את בני הרצליה שפתחה בסערה עם 6:17, יתרון שהתאזן עד לסיום הרבע שהסתיים עם סל של ג'ייקובן בראון. הפועל סגרה את המחצית בריצה נוספת 2:12 בדרך ליתרון קטן בו אחזה בעקביות עד לדקות הסיום.

 

שם, הפועל נתקעה בדקות האחרונות ולא הצליחה לעלות על הלוח. הרצליה מצדה רצה 0:8 עד לסיום המאכזב. האורחים יוצאים עם 76:79 בסיום והפועל כבר בשבת תצא למשחק החוץ הראשון של העונה, ברוממה מול הפועל חיפה. 

 

קלעו להפועל: טוקוטו 16, זלמנסון 13, יאנג 12, שולדבראנד 11, בראון 7, הרננדז 6, בני 5, טימור 4, אדם 2.

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו סיכם: "היה משחק ראשון שלנו בבית, שלא נכנסנו אליו טוב גם בגלל קצת התרגשות בגלל שחקנים שחזרו מפציעות. אנחנו צריכים לראות איך מחברים את הקבוצה ביחד כי לא שיחקנו לא בקצב טוב. זה מאכזב אבל זה משחק ראשון, נדאג שלהבא יהיה יותר קשה לקחת מאיתנו משחקים. עם הפנים לשבת? יש לנו יום להתאושש מהמשחק הזה, נשים אותו מאחורינו ונבוא נחושים כדי לחזור עם ניצחון".

 

גיל בני, ששינה את המומנטום מספר פעמים מהספסל במהלך המשחק אמר בסיום: "אני חושב שלא היינו במשחק טוב שלנו בשני צידי המגרש, ובכל זאת הגענו לדקות האחרונות עם יתרון שהיינו צריכים לשמור עליו עד הסוף. אני מבואס מאוד שלא הצלחנו להביא את הניצחון הראשון היום אבל בטוח שנרים את עצמנו ונגיע מוכנים למשחק בשבת מול הפועל חיפה. אני יכול להבטיח לקהל שנעשה הכל כדי לנצח אותו".

 

 

הערב: הפועל מארחת את מכבי ראשל"צ

הערב: הפועל מארחת את מכבי ראשל"צ

24/10/2021
הפסד שני העונה בחיפה: "איבדנו משהו בדרך"

הפסד שני העונה בחיפה: "איבדנו משהו בדרך"

16/10/2021
לקראת משחק: הפועל עולה לחיפה

לקראת משחק: הפועל עולה לחיפה

15/10/2021