הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "כשהרגשנו נוח - נענשנו"

"כשהרגשנו נוח - נענשנו"

הפועל יורדת מנוצחת 90:76 בנס ציונה, על אף פתיחה טובה של המשחק והרבע השלישי. "היינו מפוזרים ולא שיחקנו כדורסל חכם. הפועל היא קבוצה שמחפשת את עצמה אבל אנחנו צריכים לקחת אחריות"

30/10/2021

צעד קדימה - שניים אחורה: הפועל SP מצר ת"א מלווה בכ-150 אדומים, רצתה להשוות את מאזן הניצחונות וההפסדים כשיצאה למשחק חוץ בנס ציונה במסגרת המחזור הרביעי בליגת ווינר סל. 

 

הפועל פתחה טוב את המשחק ועלתה ליתרון מוקדם, אך נס ציונה הפכה את התוצאה וכבר עלתה ליתרון 12 לקראת הירידה להפסקה. חניכיו של דני פרנקו הצליחו להפוך את התוצאה לקראת סיום הרבע השלישי, אך ריצה מקומית שלאחריה לא הביטו הכתומים לאחור, קבעו 90:76 מאכזב להפועל שתהיה חייבת להשיג ניצחון במחזור הבא מול הפועל גליל עליון, על מנת להיכנס לגביע המדינה שהמשתתפות בו ייקבעו בתום הסיבוב הראשון.

 

קלעו להפועל: הרננדז ובראון 15 כ"א, יאנג 12, טימור 10, טוקוטו 9, זלמנסון 8, אדם 3, אמסלם ושולדבראנד 2 כ"א. 

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו אמר בתום המשחק: "סיבכנו את עצמנו דווקא עם הרכבים שעבדו בשבוע שעבר. נתנו להם להרגיש נוח על המגרש עם טעויות בהגנה. פתחנו מצוין את הרבע השלישי והובלנו קצת, אבל כשהרגשנו נוח - הענישו אותנו. במקום שבדקות הקשות נהיה מרוכזים ונבצע נכון בשני צדי המגרש היינו מפוזרים וזה לא מה שאנחנו מצפים מעצמנו. יש הרבה דברים ברמה האישית שאנחנו יכולים לתקן, אבל בסוף לא שיחקנו כדורסל חכם של קבוצה שרוצה לנצח".

 
 
קפטן הקבוצה בר טימור הוסיף: "חוץ מהדקות הראשונות של המשחק והרבע השלישי משחק לא טוב שלנו. שיחקנו ביחד בהתחלה ובהמשך זה הפסיק ונצטרך להבין למה זה קורה לנו. הפועל תל אביב כרגע היא קבוצה שמחפשת את עצמה כרגע ואנחנו צריכים לקחת אחריות, לשחק ביחד ולצאת מזה כי אנחנו לא איפה שאנחנו רוצים להיות. הכניסה לגביע המדינה היא מטרה ואנחנו רוצים להיות שם, זה יושב לנו בראש. יכול להיות שיש אנשים שיש להם אי שקט פנימי וזה קצת מפריע לנו אבל אלו דברים שאנחנו צריכים לפתור ביחד". 
לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

23/01/2022
איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

22/01/2022
"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

22/01/2022