הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | חוזרים עם W מאילת: "כשאנחנו שומרים - אנחנו מנצחים"

חוזרים עם W מאילת: "כשאנחנו שומרים - אנחנו מנצחים"

משחק שני ברציפות שהפועל מחזיקה את היריבה על 62 נקודות, והפעם גם עם יכולת משופרת בהתקפה. 62:88 מרשים לאדומים שקיבלו דחיפה מיותר מ-150 אדומים שעשו את כל הדרך הארוכה. "חשוב לחזור מהפגרה עם אותה גישה"

20/11/2021

רגע לפני פגרת הנבחרות, וכשהיא מלווה ביותר מ-150 אוהדים שעשו את כל הדרך הארוכה לאילת, הפועל "SP מצר" ת"א מחברת לראשונה העונה שני ניצחונות רצופים אחרי 62:88 מרשים על הקבוצה המקומית. 

 

בעקבות הניצחון, הפועל התקרבה למרכז הטבלה ושמרה על סיכוי להיכנס לשמונה הראשונות עם סיום הסיבוב הראשון, מה שיבטיח לה מקום ברבע גמר גביע המדינה. היה זה הניצחון החמישי בלבד של הפועל בהיסטוריה בעיר הדרומית, כששלושה מהם היו בהפרשים גבוהים מ-23. הניצחון הזה הוא ניצחון שיא באילת, ושבר את השיא מעונת 92/93.

 

הפועל התנפלה מהרגע הראשון על התכולים, הובילה לאורך כל שלבי המשחק ושוב הציגה משחק הגנה טוב עם הרבה תיאום והקרבה של השחקנים. עדות לכך אפשר למצוא בעבודה המצוינת שעשו חניכיו של דני פרנקו על מלך סלי הליגה עד אתמול בריון אלן, שקלע 3 נקודות בלבד (1/10 מהשדה). הפועל ירדה למחצית ביתרון 12 ופתחה את המחצית השנייה בריצת 0:8, אילת עוד עשתה קולות של חזרה ל-45:58, אבל שלשה של בר טימור יחד עם גיל בני שחטף כל כדור שעבר בסביבתו, הטיסו את הפועל לריצת 5:24 ברבעים השלישי והרביעי, כשהיתרון עמד בשיאו על 32 נקודות.

 

לוטן אמסלם ורז אדם נכנסו לעיתון, ועם הבאזר עלתה החבורה האדומה והשמחה אל היציע להודות לקהל על התמיכה, הדחיפה והעידוד הנפלא לאורך 40 הדקות. בשבת 4.12 תצא הפועל למשחק חוץ חשוב בב"ש שיחל בשעה 18:00. עדכונים על מכירת הכרטיסים יפורסמו בימים הקרובים.

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: ג'יימס יאנג 18 (9 ריבאונדים), עידן זלמנסון 16 (11 ריבאונדים), ג'יי פי טוקוטו 14, בר טימור 12, ג'ייקובן בראון וגיל בני 9 כ"א, רז אדם 7 (3-4 מהשדה), לוטן אמסלם 2, דיוואן הרננדז 1. 

האדומים חוגגים עם האוהדים בסיום (צילום: רז גליל)

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו אמר בתום המשחק: "אנחנו מעודדים מזה ששינינו פאזה מסוימת ברמת המחויבות, ההגנה וההקרבה של השחקנים. זה פשוט מאוד - כשאנחנו שומרים, אנחנו מנצחים. המחצית הראשונה נגד גליל עליון היתה מעליבה ברמת הגישה, הבנו שבסופו של יום הלחימה, הרוח, האגרסיביות והנחישות יביאו אותנו לנצח. אני שמח שקבוצה שלמה הרימה את עצמה, לא שחקנים בודדים. הפגרה תהיה עבורנו זמן טוב לאזן את הקבוצה", סיכם פרנקו. אבל מה שחשוב זה שנחזור מהפגרה באותה גישה, אותה אינטנסיביות ואותה רוח קבוצתית שמאפיינת אותנו בשבועות האחרונים".

צפו: תצוגה הגנתית נוספת של הפועל ת"א

צפו: תצוגה הגנתית נוספת של הפועל ת"א

21/11/2021
לקראת משחק: הפועל מתארחת באילת

לקראת משחק: הפועל מתארחת באילת

20/11/2021
יורדים לאילת? קבלו המלצות מהשחקנים!

יורדים לאילת? קבלו המלצות מהשחקנים!

18/11/2021