הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "נפלנו מהרגליים, העומק של ירושלים הכריע"

"נפלנו מהרגליים, העומק של ירושלים הכריע"

אחרי משחק שברובו היה צמוד, הפועל שחסרה את בר טימור הפצוע נכנעה לריצת 0:16 של ירושלים שחזרה הביתה עם הניצחון. "היה לנו קשה להחזיק את הקצב בדקות האחרונות, התקפית והגנתית, יש לנו עבודה מנטלית לעשות לקראת המשחק הבא"

13/12/2021

3,000 אוהדי הפועל צבעו אמש את היכל קבוצת שלמה, ודחפו את הפועל SP מצר ת"א בהרכב חסר למשחק חשוב במאבק על הכניסה לגביע המדינה מול מוליכת הטבלה מירושלים.

 

הפועל נקלעה לפיגור במחצית הראשונה, אך ידעה לצאת ממנו עד לסיום המחצית אליה ירדה ביתרון קטן. 21 פעמים היתרון עבר מצד לצד, אך בדקות האחרונות חניכיו של דני פרנקו נתקעו בהתקפה, ספגו ריצת 0:16 וירדו מנוצחים אחרי משחק צמוד ברובו 75:87, שהרחיק משמעותית את הפועל ממאבקי הכניסה לשמונה הראשונות בתום הסיבוב. 

 

בשבוע הבא (יום שני, 20.12 בשעה 20:30) תארח הפועל את גלבוע/גליל. קלעו להפועל ת"א: זלמנסון 18, ג'ייקובן בראון 16, ג'יי פי טוקוטו וג'יימס יאנג 13 כ"א, ג'וש אואנס 11, גיל בני 4

 

"נפלנו מהרגליים. שיחקנו נגד קבוצה עמוקה מאוד", סיכם מאמן הקבוצה דני פרנקו, "הבאנו את ירושלים לשחק בהרכבים עם הרבה כוח אש והמון יכולת אישית ברמה גבוהה. במשך הרבה מאוד דקות עשינו עבודה הכי טובה שיכולנו. אומרים שאין ואקום בכדורסל אבל יש כי בר היה חסר, ג'ייקובן ייצר ועשה עבודה מדהימה אבל בדקות האחרונות היה לנו קשה להחזיק באותו קצב, הגנתית והתקפית. לא קלענו שלשה אחת במחצית השנייה וכשאתה לא קולע וקצת קצר אז בסופו של דבר העומק של ירושלים עזר להם לפתוח פער. ננסה לחשוב איך אנחנו יכולים לעזור למי שנמצא פה לעשות דברים טוב יותר ולא את מי להאשים. נבדוק את עצמנו כי מספרים כאלה (קליעה לשלוש) בכדורסל של היום זו בעיה. להפועל תל אביב תמיד קל יותר להתמודד במשחקים גדולים, יש לנו הרבה עבודה מנטלית לעשות לקראת המשחק בשבוע הבא נגד גלבוע/גליל".

 

ג'וש אוונס שערך בכורה ביתית טובה הוסיף: "עשינו טעויות בהגנה בסיום, גם הגיעו בקלות לטבעת וגם קיבלו שלשות חופשיות. היינו צריכים לעשות את הדברים טוב יותר הגנתית. אני עדיין לומד את השיטה ומייצר כימיה טובה עם החברים שלי לקבוצה אבל בסך הכל אני מרגיש מצוין בהפועל".

 

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

23/01/2022
איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

22/01/2022
"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

22/01/2022