הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "אני מבטיח שנגיע להשאיר הכל על המגרש ונעשה הכל כדי לנצח"

"אני מבטיח שנגיע להשאיר הכל על המגרש ונעשה הכל כדי לנצח"

עידן זלמנסון יתייצב מחר לדרבי הראשון שלו מהצד האדום של העיר. הסנטר שמכיר ויודע את חשיבות המשחק לאוהדים ולמועדון, מסכם את הסיבוב הראשון ובטוח שהסיבוב השני יהיה הרבה יותר טוב

25/12/2021
עידן זלמנסון עד כה מעמיד העונה את ממוצע הנקודות הגבוה בקריירה שלו ואף עושה זאת באחוזים הטובים בקריירה, מספר בריאיון לאתר הרשמי על החיבור המהיר למועדון, השאיפות לסיבוב השני ומגלה מה עם ההבטחה ללמוד את כל השירים מהיציע.
 
 
אתה פה כבר כמה חודשים, איך אתה מרגיש בהפועל? מה השוני בין הפועל לבין מקומות אחרים בהם שיחקת?
 
אני מרגיש מצויין, התחברתי מאוד מהר גם לשחקנים ולצוות וגם לקהל. הדחיפה של הקהל כאן שונה מבמקומות אחרים, אני ממש מרגיש שהם מוסיפים לנו נקודות בכל משחק. אנחנו יודעים שבכל משחק אנחנו צריכים לעלות חזק בשבילם.
 
 
אבא שלך, אבי, שמגיע לכל משחק, גדל במחלקת הנוער של הפועל וחזר לפה לפני שפרש. הוא התרגש כשחתמת בהפועל?
 
הוא התרגש והתחיל לספר לי על התקופה שהוא היה כאן, יש לו אין סוף סיפורים שאני מכיר בעל-פה. הוא נהנה להגיע לכל משחק ונהנה מהאווירה אבל הוא שומר על הפוקר פייס שלו.
 
 
אנחנו מדברים רגע לפני שאנחנו מסיימים את הסיבוב הראשון, איך אתה מסכם אותו? מבחינה אישית ומבחינה קבוצתית?
 
מבחינה אישית אני מרוצה מאיך שהתחברתי לאנשים ולמקום, אני מרגיש שנכנסתי לכושר טוב. מבחינה קבוצתית אמנם ברחו לנו כמה משחקים שהיינו צריכים לנצח אבל בשורה התחתונה יש כאן שיפור בתקופה האחרונה וממשחק למשחק אנחנו משתפרים, מבינים אחד את השני טוב יותר ומקווים לסגור את הסיבוב בצורה נכונה עם הדרבי.
 
 
מה הציפיות מהסיבוב השני?
 
אני בטוח שהסיבוב השני יהיה הרבה יותר טוב. נצטרך לחפות על כמה משחקים מהסיבוב הראשון. אנחנו נגיע בוודאות יותר ממוקדים, מפוקסים ומחוברים, אני בטוח שנעשה סיבוב טוב.
 
 
זה לא דרבי ראשון שלך, אמנם היית שחקן צעיר אבל בסוף דרבי זה דרבי והאווירה מורגשת אצל כולם. איך זה להיות בצד האדום של העיר?
 
מרגש מאוד, אמנם זה יהיה ביד אליהו אבל אני בטוח שישמעו את הקהל שלנו טוב כבר מהעלייה הראשונה לחימום ועד שנעלה בחזרה לאוטובוס בסיום. בשביל רגעים כאלו אנחנו משחקים כדורסל. אני יודע כמה הדרבי חשוב לקהל ואנחנו רוצים לנצח גם בשבילנו וגם בשביל הקהל. אני מבטיח שנגיע להשאיר הכל על המגרש ונעשה הכל כדי לנצח.
 
 
השבוע הודיע יהונתן שולדבראנד על פרישה, שיחקת איתו גם באילת וגם עכשיו, ספר לנו קצת מה תזכור ממנו
 
יהונתן בן אדם אדיר. בחדר ההלבשה הוא הכי מצחיק שיש והוא כל כך אוהב כדורסל, מעטים השחקנים שמשחקים בגילו ולא סתם הוא סוג של סמל פה במועדון. את רוב החוויות שלי איתו אני לא יכול לספר (צוחק), אני אזכור אותו תמיד לטובה ואני מאחל לו רק בהצלחה, אני אוהב אותו מאוד.
 
 
בסרטון שעשינו איתך בתחילת השנה, טענת שעד סוף העונה אתה תדע את כל השירים מהיציע, איך זה מתקדם?
 
האמת שאני צריך שננצח קצת משחקים כדי שיתפנה לי זמן ללמוד שירים כמו שצריך, אני שומע את הקהל בלי הפסקה בזמן המשחקים, עדיין לא שיננתי הכל אבל זה יקרה כמו שהבטחתי.
 
 
שאלות מהירות:
 
השיר האחרון שתשמע באוזניות לפני הדרבי: אני חושב שאגיע עם ראש שקט, בלי שירים לפני
 
הסרט האחרון שראית: Uncle Drew 
 
השחקן הכי מצחיק בחדר הלבשה: גיל בני
 
המקום האהוב עליך בת"א: רק הבית. עזוב אותי מהשטויות מסביב
לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

23/01/2022
איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

22/01/2022
"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

22/01/2022