הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | פותחים סיבוב בגן נר

פותחים סיבוב בגן נר

חודש ינואר ייפתח עם משחק נוסף מול גלבוע/גליל, פחות משבועיים אחרי הפגישה האחרונה בין הקבוצות. כרטיסים באתר לאן, שידור בערוץ 55 החל מהשעה 20:00

01/01/2022

13 ימים בלבד יפרידו בין המשחקים נגד גלבוע/גליל, אבל 13 ימים בהם גילינו כמה המצב בליגה השנה הפיך. המשחק באולמנו הביתי היה הצעד הראשון בדרך להעפלה דרמטית לרבע גמר הגביע בתום הסיבוב, בדרך לכניסה לשמינייה הראשונה, בדרך אולי לסיבוב שני טוב יותר?

 

אז 13 ימים חלפו ושוב הפועל (6:5) פוגשת את גלבוע/גליל (7:4), הפעם בגן נר, כששתי הקבוצות עדיין צמודות בטבלה עם מרחק של נקודה אחת ביניהן. אבל, כדי להגיע למקומות שאנחנו רוצים להגיע אליהם - הניצחון דווקא. שם הוא משמעותי עם פתיחת הסיבוב השני. בואו לעודד את הפועל! לרכישת כרטיסים למשחק בגן נר לחצו כאן 

 

מתי ואיפה? יום ראשון 2.1.22, היכל הספורט בגן נר בשעה 20:00

 

שופטים: דן ילון, ליאור ביניש ורותם קוזה

 

שידור: ערוץ 55 החל מהשעה 20:00

 

מעניין לדעת:

1. המשחק בת"א הפך את המומנטום של שתי הקבוצות, גלבוע בנדנדה של ניצחון-הפסד. גלבוע הפסידה בשבוע שעבר בבית לבני הרצליה 94:82, בעוד הפועל עם הזדמנות שנייה העונה לייצר רצף של שלושה ניצחונות. בפעם הקודמת האגב, זה נגמר בהפסד בב"ש.

 

2. הניצחון לפני שבועיים שבר את השוויון במאזן ההיסטורי בין הקבוצות והוא עומד כרגע על 11:12 להפועל. עם זאת, המאזן במשחקים בצפון עומד על שוויון 5:5, כשהפועל ניצחה שלושה מארבעת המשחקים האחרונים.

 

3. אם מסתכלים קדימה על מאבקי הכניסה לפלייאוף והעלייה לבית העליון בתום הסיבוב השני, מדובר במשחק מפתח בעיקר בשל הניצחון על הצפוניים לפני כשבועיים. בואו איתנו לגן נר, תעודדו כמו שרק אתם יודעים ורק ביחד נצעיד את הפועל קדימה.

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

23/01/2022
איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

22/01/2022
"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

22/01/2022