הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | רואים 6:6 - הפועל חוזרת מגן נר עם ניצחון

רואים 6:6 - הפועל חוזרת מגן נר עם ניצחון

ג'יימס יאנג וג'ייקובן בראון הובילו את הפועל למחצית שנייה מצוינת וניצחון שני על גלבוע/גליל בתוך שבועיים, הפעם 73:87. ברביעי: קרב ביתי מול הפועל אילת (צילום: מאור אלקסלסי)

02/01/2022

למפגש הקודם מול גלבוע/גליל שהתקיים לפני כשבועיים, הגיעה הפועל כשהיא עם שלושה ניצחונות בלבד ובמרחק של משחק אחד בלבד מהקו האדום. אמש, הפועל סגרה שבועיים בו הכפילה את מספר הניצחונות העונתי שלה והיא כבר עומדת על מאזן של 6:6, רגע לפני שני משחקים חשובים - ברביעי בבית מול הפועל אילת ובראשון בחולון.

 

המשחק עצמו התחיל רע מאוד עבור חניכיו של דני פרנקו, כשהמקומיים עלו ליתרון 3:11 ושלחו את פרנקו לבקש פסק זמן כבר אחרי 2:30 דקות. גלבוע/גליל אחזה ביתרון לאורך רוב שלבי המחצית אליה ירדה ביתרון קטן 40:42. אל המחצית השנייה עלתה הפועל שאנחנו מכירים בשבועות האחרונים: מחויבת בהגנה ומבליטה את היתרונות ההתקפיים שלה עם עוד ערב ענק של ג'יימס יאנג וג'ייקובן בראון שהובילו את הבריחה ברבע השלישי עמוק אל תוך הרבע הרביעי.

 

ריצת 4:21 הכריעה ושלחה מאות אוהדי הפועל שמחים ומאושרים חזרה למרכז עם 73:87 והשלמת ניצחון כפול על גלבוע/גליל. ברביעי הקרוב בשעה 19:40 הפועל תארח את הפועל אילת, למשחק בין שתי הקבוצות עם רצפי הניצחונות הארוכים בליגה (שלושה)

 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: ג'יימס יאנג 26 (6-8 לשתיים, 2-5 לשלוש, 8-10 מהקו, 12 ריבאונדים), ג'ייקובן בראון 18 (8-12 מהשדה, 5 אסיסטים, 3 חטיפות), בר טימור 11 (3-5 מהשדה, 4-4 מהקו, 4 חטיפות), ג'יי פי טוקוטו 8, לוטן אמסלם 7, עידן זלמנסון 6, גיל בני 5, רז אדם 4, גידי שיפר 2. 

 

"באנו למשחק שהיה מבחינתנו מוקש גדול", סיכם מאמן הקבוצה דני פרנקו, "אחרי האווירה המדהימה בדרבי וכל ההתרגשות והאדרנלין שזרם בדם גם כמה ימים אחרי שהמשחק נגמר, היינו צריכים לחזור לקרקע ולהביא ניצחונות במגרשים שחשובים לנו כדי להתקדם במעלה הטבלה. המחצית הראשונה התפתחה כמו שלא רצינו. היינו מבולבלים ומפוזרים קצת, אבל במחצית התאפסנו על עצמנו בחדר ההלבשה וחזרנו להיות הקבוצה שרואים בשבועות האחרונים. הפעלנו בצורה חכמה את האנשים, נצמדנו למה שרצינו לעשות לפני המשחק ועכשיו אנחנו ממשיכים הלאה - עם הפנים ליום רביעי למשחק מול הפועל אילת".

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

23/01/2022
איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

איגור קולשוב עבר מראשל"צ להפועל ת"א

22/01/2022
"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

"לא ישברו את הקהל של הפועל לעולם. הם הדבר הכי חשוב, הרוח של המועדון"

22/01/2022