הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "אנחנו צועדים בכיוון נכון"

"אנחנו צועדים בכיוון נכון"

"הראינו את האופי המיוחד של המועדון. רק התחלנו - רוצה להתמודד על תארים בכל שנה" וגם: מי השחקן האהוב עליו? ריאיון מיוחד עם אבי זידנברג

26/05/2022
עונת 21/22 הסתיימה רק השבוע, וכמו שבטח שמתם לב ההכנות לעונה הבאה כבר החלו עם הארכת חוזהו של ג'ייקובן בראון ופתיחת מכירת המנויים. זאת הזדמנות מצוינת לדבר עם אבי זידנברג על מה שהיה ועל מה שצפוי להיות.
 
 
קודם כל, כנראה שרוב הקוראים שלנו לא מכירים אותך. ספר לנו קצת מי אתה, מה תפקידך, איך הגעת להפועל?
 
שמי אבי זידנברג, בן 65, אוהד הפועל מלידה כמובן ואיש עסקים. הצטרפתי לעמותה בשנת 2010-11, תחילה כחבר עמותה ותורם ודי מהר הפכתי לשותף עם העמותה בזכויות הניהול של הקבוצה.
 
 
אז איך בעצם איך מתנהל היום-יום של הפועל?
 
היום יום של הפועל מתנהל היום כמו עסק. בעלי תפקיד מקצועיים בכל עמדה (ניהול, שיווק, מחלקת נוער וקבוצה בוגרת) ומעליהם יש את חברי ההנהלה ואת רמי כיושב ראש. אני מתעדכן באופן שוטף מרמי לגבי כל מה שקורה ולוקח חלק בהחלטות החשובות ובכל התכניות העתידיות (תקציב, תכניות עבודה וכדומה).
 
 
איך ההרגשה להיות מישהו שתורם כלכלית לקבוצה שאותה הוא אוהב?
 
להיות חלק בדבר הזה שנקרא הפועל תל אביב זה כיף גדול. ההנאה היא בעצם התגמול של כל ההשקעה, כי בניגוד לעסק רגיל מי שנכנס לספורט בארץ לא עושה את זה בשביל להרוויח אלא בשביל לעזור וליהנות. כמובן שזה בא עם אחריות גדולה למועדון ולכמויות העצומות של האוהדים בכל רחבי הארץ. זה משהו שמלווה אותך 24 שעות ביממה.
 
 
כמה אתה מרוצה מהמצב של הקבוצה כרגע? איך אתה מסכם את העונה?
 
אני מרוצה מאוד מההתנהלות שלנו בשנה וחצי האחרונות. מהדרך בה אנחנו מתקדמים ומהתכניות קדימה. חבל לי כמו לכולנו על הפספוס בכניסה לבית העליון, אבל נלחמנו עד הסוף והראנו את האופי המיוחד שיש למועדון הזה. בסדרה מול מכבי הייתי גאה במלחמה של השחקנים ובכלל בהתמודדות של כל המערכת עם לוח זמנים מאתגר. ראינו את העוצמה של הפועל ובכל משחק בית היינו יכולים למכור גם 7000 כרטיסים. 
 
 
יש לך מסר לאוהדים?
 
מסר לאוהדים? אני חושב שאנחנו צועדים בכיוון נכון. אם נמשיך לעבוד בצורה מתוכננת ולתת למערכת את השקט והיציבות, נדע גם להמשיך ולהגדיל את התקציב ולהחזיר את החיבור של הקהל לקבוצה, בדיוק כמו שקרה בעונה הנוכחית, אז צפויות לנו שנים טובות. כמובן שלשם כך אנחנו צריכים את הקהל העצום שלנו איתנו. ואז - השמיים הם הגבול.
 
 
החמישייה:
 
1. הפועל בשבילך זה: חלק גדול מאוד בחיים. אהבת ילדות.
 
2. השחקן האהוב עלייך: בכוונה לא אדבר על הקבוצה הנוכחית כי כולם הם בניי ואבחר בתומר גינת. שחקן נהדר ויותר מזה - בן אדם מדהים. אחד שאקח אותו איתי לכל קרב!
 
3. התחביב הכי גדול שלך: המשפחה, אחרי זה רכיבה על אופניים ונמל תל אביב/ פרלמנט הספורט היומי.
 
4. המקום האהוב עלייך בעולם: ישראל, למרות שאני כמעט לא נמצא כאן. אם להיות יותר ספציפי אז זה הבית, היכל אינשטיין והנמל ו. הם המקומות האהובים עלי.
 
5. הפועל תל אביב בעתיד: אני רוצה שנגיע למצב שאנחנו מתמודדים כל עונה על תארים בשביל להגיע לשם נצטרך באופן הדרגתי להמשיך ולהגדיל את ההכנסות שלנו ולצד זה להמשיך ולפתח מערכת מקצועית שתדע למקסם את התקציב אני בטוח שאנחנו בדרך הנכונה, ראינו את זה עם שלושת הזרים שהצלחנו להשאיר בעונה שעברה שהם תוצר של מערכת בריאה ואני מאמין שזאת רק תחילת הדרך עבורנו.

 

ברק לדרר ממשיך לעונה נוספת

ברק לדרר ממשיך לעונה נוספת

26/06/2022
אייל הראל - ברוך הבא!

אייל הראל - ברוך הבא!

21/06/2022
ברוך הבא אנדראה!

ברוך הבא אנדראה!

21/06/2022