מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | חמש דרכים להעביר את הזמן עד המשחק

חמש דרכים להעביר את הזמן עד המשחק

מחכים כבר שעות? כן... ככה חשבנו. כולנו יודעים שביום כזה הזמן לא זז. אז איך תבחרו להעביר את היום שלכם? בדרך הקלאסית, המחוייכת או אולי דווקא המרגיעה? חמש המלצות שונות מחכות לכם/ן בכתבה הבאה

12/05/2022
כולנו באותה סירה, כולנו באותה צרה - איך לעזאזל מעבירים את הזמן עד הדרבי הערב?! ובכן, בשביל זה אנחנו כאן. סידרנו לכם חמש המלצות שאולי יעזרו קצת עם ההמתנה. מוכנים? בואו נצא לדרך!
 
ההמלצה קלאסית - צפיה בתקצירי הדרבים הקודמים העונה. בכל זאת, הם לא היו רעים בכלל עבורינו :) תקציר הדרבי הראשון מחכה לכם כאן, הדרבי השני כאן והדרבי בחצי גמר הגביע כאן.
 
ההמלצה ההיסטורית - "עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל". העבר לפעמים כואב, בחודש מרץ האחרון עלתה ב-Yes סדרת הדוקו "האגרוף" המספרת את סיפור היריבות ההיסטורי בין הפועל למכבי עם דגש על סדרת הגמר של 1992. שחור, שמעון אמסלם ומייק לארגי מככבים. אז אם עוד איכשהו לא ראיתם, היום זה בדיוק הזמן. לצפיה בפרק הראשון לחצו כאן.
 
ההמלצה המחוייכת - לאורך העונה פירסמנו לא מעט תוכן שהעלה לכם חיוך, דווקא ביום הלחוץ הזה - קחו לכם כמה דקות להשתחרר. היכרות עם גיל בני וזלמנסון, פספוסים מיום הצילום, ניסיונות לצלם ברכה ליום הולדת, מבחן השירים עם לוטן אמסלם וכמובן, איך אפשר בלי סדרת הסרטים הבלתי נשכחת שימי 1, שימי 2 ושימי 3.
 
ההמלצה המטריפה - טוב, ידעתם שזה יגיע לא? כמו בכל ביקור שלנו בהיכל, גם הערב הקהל האדום ייתן לשחקנים תחושה של בית. רוצים להיכנס לאווירה מוקדם? זו המלצה בשבילכם! "אני לא רגוע", "אמרו עלי הכל", "הפועל אני נשבעתי שאגיע", "עם הפועל תמיד הלכתי".
 
ההמלצה המרגיעה - רוצים לנסות להירגע? בא לכם לנסות משהו אחר? זמן למדיטציה! שימו לעצמכם מוזיקה מרגיעה, כבו את הטלפון, שבו עם עצמכם ותנסו להתנתק מכל המסביב. פלייליסט שיעזור לכם מחכה לכם כאן.
 
 
לא משנה איך אתם מעבירים את הזמן,  כל בחירה הגיונית ולגיטמית - העיקר שתבואו הערב מוכנים, אדומים וגאים!
 
יאללה הפועל, יוצאים לקרב!
הצגה ראשונה: ניצחון מרשים להפועל ת"א

הצגה ראשונה: ניצחון מרשים להפועל ת"א

07/10/2022
מי ומה? לקראת המחזור הראשון מול הפועל אילת

מי ומה? לקראת המחזור הראשון מול הפועל אילת

07/10/2022
"המטרות גדולות, אנחנו כאן כדי להגשים אותן"

"המטרות גדולות, אנחנו כאן כדי להגשים אותן"

06/10/2022