הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | הערב: הפועל יוצאת לדרבי הראשון ברבע הגמר

הערב: הפועל יוצאת לדרבי הראשון ברבע הגמר

אלף אדומים ילוו את הפועל לדרבי הרביעי העונה, והראשון בפלייאוף (שידור בערוץ 55 מהשעה 21:10. רביעיית הזרים שנרשמה לסדרה: יאנג, טוקוטו, בראון וג'וש אוונס. "אם נבוא חדים - הכל יכול לקרות"

11/05/2022

אי שם לקראת חצות בין שני לשלישי, הפור נפל. שלושה (לפחות) דרבים נוספים ייערכו העונה. הערב, מכבי ת"א תארח את הפועל SP מצר ת"א לעוד סדרת פלייאוף, השלישית בארבע השנים האחרונות, בין הקבוצות.

 

אלף אדומים יצבעו את היציע העליון ביד אליהו באדום, כשהכרטיסים למשחק אזלו תוך זמן קצר. ארבעת הזרים שנרשמו לסדרת רבע גמר הפלייאוף הם ג׳יי.פי טוקוטו, ג׳ייקובן בראון, ג׳יימס יאנג וג׳וש אוונס. בהתאם לתקנון מנהלת הליגה, לא תתאפשר החלפת זרים במהלך סדרה והסגלים שנרשמים למשחק הראשון תקפים למשך כל הסדרה. במכבי נרשמו ווילבקין, אוואנס, ננאלי, וויליאמס, ריינולדס.

 

"כשניצחנו את מכבי היינו בתקופה טובה. אישית וקבוצתית", אמר הקפטן בר טימור באימון המסכם לקראת המשחק, "דברים השתנו מאז, הקבוצות השתנו מאז, ואנחנו נהיה חייבים להוציא מעצמנו יותר ממה שהראינו בבית התחתון. היו לנו קצת פציעות ועכשיו כולנו מרגישים טוב ובריאים. הסדרה מתחילה מאפס ואנחנו באים לעשות הכי טוב שאנחנו יכולים".

 

מאמן הקבוצה דני פרנקו הוסיף: אנחנו לפני פחות מ-48 שעות רק ידענו נגד מי נשחק, ומכבי זו לא אותה קבוצה ששיחקנו נגדה. אנחנו נערכים נגד יריבה מוכרת אבל קבוצה לחלוטין שונה. אני בטוח שתהיה לנו תמיכה מהיציע ויודע שאנחנו באים עם אמונה בעצמנו שאנחנו יכולים לעשות את העבודה, אבל יש לנו אתגר קשה מולנו. המשחקים בבית התחתון לקחו אותנו אחורה, אבל אנחנו יודעים שאם נבוא חדים ובכושר טוב הכל יכול לקרות.

 

מתי ואיפה? הערב, יום חמישי בשעה 21:10 בהיכל מנורה מבטחים

שופטים: עומר אסתרון, כפיר מועלם ואלעד לייבוביץ'

שידור: ערוץ 55

 

 

מעניין לדעת:

 

1. רק שלוש פעמים בהיסטוריה הדיחה קבוצה ממקום 7 קבוצה ממקום 2 ברבע גמר הפלייאוף: הפועל חיפה בעונת 86/87 נגד הפועל חולון (0:2), מכבי אשדוד בעונת 11/12 נגד גלבוע/גליל (1:3) ומכבי ראשל"צ לפני חמש שנים מול הפועל אילת (2:3).

 

2. את שתי הסדרות האחרונות שהפועל עברה (04/05 מול הפועל ירושלים ו-17/18 מול מכבי אשדוד) היא עברה ללא יתרון ביתיות ובאותה הדרך: הפסד במשחק הראשון, גניבת הביתיות במשחק השלישי והכרעה ביתית במשחק הרביעי.

 

3. מתוך 12 סדרות הפלייאוף בין הקבוצות, שתיים החלו בניצחון חוץ של הפועל. בשני המקרים הפועל לא הצליחה לשמור על הבית והפסידה בסופו של דבר את הסדרה.

הוא נשאר אדום!

הוא נשאר אדום!

24/05/2022
"האתגרים הופכים לקשים - אבל אנחנו אוהבים אתגרים"

"האתגרים הופכים לקשים - אבל אנחנו אוהבים אתגרים"

21/05/2022
הערב: WIN OR GO HOME

הערב: WIN OR GO HOME

17/05/2022