הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "האתגרים הופכים לקשים - אבל אנחנו אוהבים אתגרים"

"האתגרים הופכים לקשים - אבל אנחנו אוהבים אתגרים"

הניצחון ביד אליהו האריך את העונה של הפועל, שתרצה לחזור מפיגור כפול למשחק חמישי ומכריע בסדרת הדרבים ברבע גמר הפלייאוף. ג'ייקובן בראון בספק להתמודדות. פרנקו: "צריכים להבין שהגב שלנו צמוד לקיר"

21/05/2022

המשחק הכי חשוב בסדרת פלייאוף - הוא המשחק הבא. וכך, ארבעה ימים אחרי ניצחון חוץ ענק ביד אליהו שצמצם את התוצאה בסדרת הדרבים ל-1:2 לטובת מכבי, הפועל מגיעה שוב הביתה למשחק מספר 4 כשגם כאן, הפסד סוגר את העונה של האדומים. 

 

הפועל סיימה את ההכנות אמש (שבת) לקראת ההתמודדות, כשמאמן הקבוצה דני פרנקו התייחס לקרב הגדול שמצפה לנו: "שמחנו אחרי הניצחון ביד אליהו כי נשארנו בחיים בסדרה הזו, עם זאת אנחנו צריכים להבין שהגב שלנו צמוד לקיר וכל הפסד סוגר סיפור. אנחנו רוצים להמשיך את העונה הזו, וככל שהזמן עובר האתגרים הופכים לקשים יותר אבל אנחנו אוהבים אתגרים".

 

לגבי כשירותו של ג'ייקובן בראון, שספג מכה קשה בצווארו שניות לסוף מחצית משחק מספר שלוש ופונה לקבלת טיפול בבית החולים אמר פרנקו: "הוא לא התאמן ביחד עם הקבוצה, כשירותו תקבע בסמוך למשחק - תלוי איך שירגיש".

 

אנו קוראים לאוהדי הקבוצה להקדים את הגעתם לאולם ולדחוף את השחקנים כבר בחימום - כמו שרק אנחנו יודעים!

 

מתי ואיפה: יום ראשון, 22.5.22 בשעה 21:00 בהיכל קבוצת שלמה

שופטים: ספי שמש, דוד רומנו ואלעד לייבוביץ'

שידור: ערוץ 55

 

מעניין לדעת:

 

1. הניצחון ביד אליהו היה ניצחון החוץ הראשון בפלייאוף מאז חודש מארס 1987. בכך, הפועל קבעה היסטוריה כשהפכה לקבוצה הישראלית הראשונה אי פעם שמנצחת את מכבי ביד אליהו שלוש פעמים באותה עונה. 

 

2. רק קבוצה אחת חזרה מפיגור 2:0 מול מכבי לשוויון 2:2. הייתה זו הפועל אילת שאף הדיחה את הצהובים בחצי גמר הפלייאוף בעונת 14/15. 

 

3. רק שש סדרות דרבים בפלייאוף הגיעו למשחק מכריע, אך רק אחת בשיטת הטוב מחמישה משחקים. אתם כבר יודעים איזו, עשו עליה סדרה דוקומנטרית לא מזמן. 

 

4. הפועל עוצרת את מכבי על 78 נקודות בממוצע בניצחונות העונה, בעוד בשני ההפסדים הרצופים הצהובים קלעו 18.5 נקודות יותר למשחק (96.5)

ברק לדרר ממשיך לעונה נוספת

ברק לדרר ממשיך לעונה נוספת

26/06/2022
אייל הראל - ברוך הבא!

אייל הראל - ברוך הבא!

21/06/2022
ברוך הבא אנדראה!

ברוך הבא אנדראה!

21/06/2022